Покрив със сирене тип Крема

  • 110 972
  • 423
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 164
Наталина, наистина си вълшебница   bouquet
Непременно ще го направя този покрив  Simple Smile.

# 61
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
То това го казва сина ми, та затова съм го писала!   Blush Благодря!  bouquet

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 14:26 от natalyna

# 62
  • Мнения: 56
мами страхотни сте, в събота ще правя детско парти и с тази рецепта ме спасявате

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 3 879
момичета, много ми се иска и аз да пробвам да направя този сладкиш, но не можах да намеря еднакви бели и кафеви бисквитки. моля, някой който е намерил да каже къде и как се казват?

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Ами аз съм казала и показала даже ама трябва да се чете темата. Wink
В Европа ги купих.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Aurora, и аз от Европа ги взех.

# 67
  • Мнения: 3 927
еднакви бели и кафеви бисквитки. моля, някой който е намерил да каже къде и как се казват?

И аз съм писала, ама кой да чете ?!
Еднакви бели и какаови бисквити има на Победа - водят се обикновени. На щанда в супермаркета имеше още едни - с наименование Пети бьор - май бяха турски, също бяха еднакви по големина, два вида - бели и какаови, но в непрозрачни опаковки, което ме спря да купя от тях.
И от закуската има бели и какаови, но спорд мен те са доста груби за целта....

И пак да кажа, в зависмимост от дебелината на бисквитките е наложително по-дълго потапяне в прясното мляко Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 927
Натали,
имам предложение по архитектурата на покрива Simple Smile Wink. Какво ще кажеш, ако бисквитите се наредят така: първият ред да е само бели (или кафеви), отгоре се намазва с крем, а втория ред да е съответно от другия цвят бисквитки. Така при разреза, външния ред ще е от един цвят, а вътрешния от друг. При шахматната подредба се разминават.....не че е толкова важно, измислих го докато режех парчетата.... Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 3 879
леле, как ме нападнахте Mr. Green
ок, мерси все пак

# 70
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Натали,
имам предложение по архитектурата на покрива Simple Smile Wink. Какво ще кажеш, ако бисквитите се наредят така: първият ред да е само бели (или кафеви), отгоре се намазва с крем, а втория ред да е съответно от другия цвят бисквитки. Така при разреза, външния ред ще е от един цвят, а вътрешния от друг. При шахматната подредба се разминават.....не че е толкова важно, измислих го докато режех парчетата.... Simple Smile

Ами да, може и така - целта на онова подреждане беше, че като нарежеш повече парчета(например за пред гости) са различни и е по-интересно, но ако така повече ви харесва - няма проблем, аз дори казах, че и само с един цвят става!

Супер идея!  Hug Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 3 927
Еее, не, с един цвят ще е скучно Wink


Аурора, никой не те напада. Само намекваме да се чете, защото е масова практика всеки да пита, а никой да не чете Wink Simple Smile

# 72
Наталина, поздравления за прекрасния сладкиш! Стана фантастичен!  Peace Малко трудно се оформя, но труда си заслужава! Благодарности от мен и от цялото ми семейство!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
леле, как ме нападнахте Mr. Green
ок, мерси все пак

Рори, тези на Победа ги има в Пикадили- в МОЛ-а на Стамболийски или в Сити центъра.

# 74
  • Мнения: 7 474
Аз пък го направих втори път с бисквити Закуска , много добре ства с тях, но смених крема (сметана и течен шоколад+ желатин) - супер стана Hug

Общи условия

Активация на акаунт