Покрив със сирене тип Крема

  • 110 526
  • 423
  •   1
Отговори
# 75
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз пък искам да попитам, опиталите това изкушение как би се отразила на крема някоя и друга ванилия, или не се връзва ? newsm78

# 76
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Лео, жалко че не ти харесва крема който съм дала, защото точно в него е оригиналността на сладкиша! Но както се казва по "вкус и цвет - товарищи нет"! Ние пък не обичаме сладкиши със сметана и явно наистина си е до вкуса на човек Simple Smile Важното е че ви харесва така!   bouquet

viliandar, не съм опитвала с ванилия, но може би ще е хубаво и за настъргана кора от лимон се сещам, че ще подхожда Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 269
Вчера бяхме на честито бебе и ни почерпиха за десерт с този сладкиш, само че с едноцветни бисквити и много орехи. Аз казах, че в БГ-мамма форума има тази рецепта и съм се наканила да я правя в събота, а те си признаха, че готвят основно с рецепти от точно този готварски форум! Регистрираната потребителка е бабата на бебето, но не си казва ника Heart Eyesnewsm78
natalyna, благодаря за рецептата!  bouquet

# 78
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Фантастичен сладкиш, Наталина! Да си жива и здрава! Благодаря! Flowers Rose

# 79
  • Мнения: 818
Вчера направих го направих и аз този покрив.Много ни хареса.Отгоре го намазах сьс сьщия крем.
Ето го http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1545508

# 80
  • Мнения: 377
Страхотен сладкиш. Вкъщи вече всеки ден ме изнудват да го правя.  Crazy
Бисквити използвах на Мотобойс от Кауфланд.

# 81
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз има въпрос къ Тането. Какъв крем ползва за архитектурата на снега?
Много ми се понрави  bouquet

# 82
  • Мнения: 2 126
Аааа не се издържа вече,почвам го и аз.Тичам до магазина ей сега и ще го спретна за десерт към вечерята.Просто не издържах,следя темата от самото и начало и само точа лиги Mr. Green

# 83
  • Мнения: 863
много го обичахме като малки този сладкиш вкъщи,само че мама го правеше с маслен крем и ставаше малко тежък,с Кремата ще стане по-лекичък и може би ще трябва да се прави  по 2 дози4ки наведнъж...а после ще има  261uu Animal Pig  261uu

# 84
  • Мнения: 3 271
Страхотен е! У дома сме големи почитатели на чийз кейка, така че тази рецепта веднага ми хвана погледа. Вече 2 пъти я правя и се изяжда моментално Simple Smile
Благодаря!

# 85
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Голямо БЛАГОДАРЯ на Наталина и на Моренка!   bouquet  bouquet
На Нат за рецептата, а на Морена за нагледните материали  Grinning

Обрах овациите на мъжете в къщата които са много капризни на тема - храна  Mr. Green
Днес педиатърката беше на домашно посещение на болната Катя и отрязах парченце покривче. Не искаше да ми повярва че е толкова лесно и толкова вкусно  Mr. Green

Само дето моето покривче беше с бисквитки 6/4 и отгоре поради мързел намазах с крем ОЛЕ.
Ми за съжаление останаха само остатъци  Mr. Green

Снимка ще покажа по - късно, като си купим кабел за фотото щото Катя го изяде покрай покривчето  Mr. Green

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 15:26 от Mimito

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Еее.... Мими, трогната съм! Embarassed bowuu
Благодаря!  bouquet

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 404
И аз да благодаря на Наталина и Морена! Ето и моето произведение. Спазих рецептата, само добавих малко есенция-ром в млякото за напояване на бисквитите. Стана вкусно и красиво!



# 88
  • Мнения: 22 867
Направих го по рецептата, особено много ми допадна крема. Ще го използвам и за торта. Получава се красив и вкусен сладкиш. 10х!   bouquet

# 89
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз го спретнах тоя покрив - малко импровизирах с крема, но стана супер!



и разрез:

Общи условия

Активация на акаунт