Прибра ли ви се коремът напълно след секцио?

  • 3 273
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Сега всички ще кажете, че съм прекалено нетърпелива, родила съм преди 17 дена, но ми се иска вече да не изглеждам като бременнааааааа!

По-скоро съм привърженичка на теорията, че коремните мускули стават мързеливи след употребата на колан за стягане, затова не нося. Док. ми каза, че мога да спортувам чак 2 мес. след операцията, а до тогава ще се депресирам още повече, ако нищо не се случи от само себе си. И ми омръзна да ми казват, че след секцио коремът никога вече няма да ми е същия като преди. Имам и 7-8 кг за сваляне, а не мърдам... Фактът, че кърмя, помага ли или забавя процеса по прибиране на корема и сваляне на кг?

# 1
  • Мнения: 649
Ами аз все още си имам коремче, но и кг. за сваляне. Търпение и воля ти пожелавам Hug

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сваля се, ама трябва доста търпение......... Praynig

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
след секцио коремът никога вече няма да ми е същия като преди.
Истина е. Но не след секцио, а след раждане. Кожата се преразтяга и когато се прибере след раждане стои някак по-отпуснато, излиза над колана... При мен след първото раждане не беше толкова зле, но след второто вече е видимо.

# 4
  • Мнения: 3 447
веничка, аз също съм привърженичка на тази теория и нищо не съм носила. А не съм и спортувала, защото ме мързи Embarassed Коремът ми се е прибрал напълно, но не си спомням точно кога стана това newsm78 Зависи и от състоянието на мускулатурата преди забременяването, и от гените... Във всеки случай, при теб е още рано да се прибере, имай търпение Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 447
Кожата се преразтяга и когато се прибере след раждане стои някак по-отпуснато, излиза над колана...
А, и това е така. Мускулатурата може да се прибере, но кожата си стои по-хлабава Simple Smile

# 6
  • Мнения: 191
Абсолютно може.Simple Smile)

# 7
  • Мнения: 4 076
Според мене,докато кърмиш нямаш шанс да си върнеш напълно старата форма.Но пък ти е първо дете,ще стане по-нататък Simple SmileСлед второто обаче нещата се променят драматично-нужно ти е много повече време,спорт и внимание какво ядеш,а резултатът е много "капризен"и непостоянен,формата се поддържа доста по-трудно.Поне при мене е така.

# 8
  • Мнения: 3 447
Според мене,докато кърмиш нямаш шанс да си върнеш напълно старата форма.
Ами, напротив - знаеш ли кърменето колко калории изгаря Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 897
Да,напълно,но не след 17 дена,а след 2-3 месеца Peace
Бързо ще мине времето,не бери грижа,имай търпение Peace

# 10
  • Мнения: 2 897
Според мене,докато кърмиш нямаш шанс да си върнеш напълно старата форма.
Ами, напротив - знаеш ли кърменето колко калории изгаря Simple Smile

Подкрепям Дона PeaceНа мен именно кърменето ми помогна по-бързо да си възстановя предишната форма Grinning

# 11
  • Мнения: 3 447
Кърменето, освен това, подпомага контрахирането на матката и по-бързото й прибиране Peace

# 12
  • Мнения: 14
Ами моя още не се е прибрал изцяло!Ама аз очаквам да ми стане като преди да родя ,а май това е трудна мисия LaughingИначе кг. си ги свалих от само себеси -аз диети никога не съм пазила-имам една позната ,която казва ,че такива като мен ги мрази.Ако нямаш склонност да трупаш кг. лесно ,ще се справиш бързо!УСПЕХ!!!

# 13
  • Мнения: 184
Тъкмо си мислех да пусна подобна тема. Аз родих преди месец и половина, не че преди съм била много слаба и стегната, ама сега корема ми е увиснал и наподобява празна раница.  ConfusedМай без упражнения няма да си върна старата форма.

# 14
  • Мнения: 1 063
След две операции, корема ми не се е прибрал , но си имам доста килца за сваляне Embarassed!
Много помагат коремните преси, но на теб ти е много рано за това!Бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт