Как мислите, че се живее с вас?

  • 3 453
  • 113
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 383
Здравейте! Понеже тук почти всички пишещи изглеждат идеални и даже вече има шегички по този въпрос пускам темата "Как мислите, че се живее с вас?"
Аз не се мисля за идеална и често казвам, че с мен не се живее лесно. Обичам много реда и чистотата и понякога вдигам скандали на приятеля ми за дреболии, много съм властна, пазя личното си пространство, обичам работата си и заради нея пренебрегвам личния си живот (преди доста често, а вече по-рядко). Ако се сетя за още нещо, ще добавя.  Embarassed
Чакам отговорите ви с интерес!

# 1
  • Мнения: 959
много трудно било:shock:

# 2
  • Мнения: 27 524
И с мен трудно - не готвя, не чистя, не гледам детето, мрънкам, капризна съм, избухлива и претенциозна  Crazy

# 3
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Знам ли?  newsm78  Като се има предвид, че всичко аз правя в къщи - по-скоро лесно Thinking

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сравнително лесно - аз не говоря с недомлъвки, склонна съм на компромиси и имам ясни приоритети. За който ги приеме животът с мен е песен Grinning

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
С мен се живее идеално и отвратително, на който не му харесва, напуска, но пък мисля, че като цяло с мен е много интересно да се живее. Знам, че давам всичко от себе си, обичам, толкова.
И най-хубавото момиче не може да даде повече от това, което има.

# 6
  • Мнения: 5 877
Оооох, не искам да съм си съквартирантка!
Първо, не бих разговаряла членоразделно със себе си преди сутрешното кафе. Нощем бих се ослушвала дали другото ми аз няма да стане вместо мен да изпишка детето. После... човек никога не знае за какво да се приготви. Може да съм наготвила някаква сложнотия, може да съм направила бест ъф баница, а може да съм сложила експериментално етерично масло в салатата вместо олио. Майтап бе, Уили, ама от тези с капчицата истина в тях. Аз съм като лотарията на Вавилон.
Иначе определено е весело и на детето му харесва.  Rolling Eyes

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 269
Много трудно, предполагам.
Но това не е мой проблем...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 167
Питах!
казаха : Много лесно.

истина е - с мен се живее лесно, лек характер съм, мека Мара и тн.
живее се весело и всеки ден е различен.
грижа се, за мен се грижат. нямаме оплаквания. Peace

# 9
  • Мнения: 242
Ами не е лесно.
Аз съм много капризна, своенравна, свръхемоционална, ревнива.
Вдигам грандиозни скандали за дреболии.
Държа всяко нещо да е на мястото си и побеснявам от безредие.
Напоследък съм и много изнервена, та става още по-трудно.
Понякога се поставям на мястото на мъжа ми и ми идва да си дам червен картон. Шапка му свалям на човека, че ме търпи такава.  bouquet

Но.......пък си имам други достойнства, за които няма да ви кажа.  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 740
Не знам... Но още никой не е избягал. newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 244
Ами лесно би трябвало да е. Добричка съм, грижовна...
Правя и пакости, но на мъжа ми после бързо му минава сърденето.  Mr. Green
Само дето съм малко досадна...  WhistlingRolling Eyes

# 12
  • Мнения: 704
"Как мислите, че се живее с вас?"

- Емоционално;  - Динамично;   - Понякога "липсвам"  Sunglasses



# 13
  • Мнения: 495
мъжо каза: "трудно"  Confused

отивам да го разубеждавам  Flutter

# 14
  • Мнения: 46 437
Аз сама оценка не мога да си дам  Rolling Eyes но съм живяла с много съквартиранти през студенстските години, всички казват, че се живее лесно  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт