АВО-3 ,ИЧС или Фондация ''Кирил и Методии'' за FCE

  • 1 475
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте  Искам да изкарам  FCE Cambridge  и си търся курс в София.Четох за индивидуални уроци по  3лева на час -вижда ми се евтино ,но е в безизвестни школи -като Омега и други .Като че ли с тях  ще си загубя времето и парите.Можете ли да ми препоръчате курс на прилична цена ,който да ме подготви за този сертификат.Можете да споделите и как всеки е научил Англйиски ще ми бъде полезно с курс ,уроци или сам е най добре .Мерси на всички предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ходя в АВО 3 и съм страшно доволна.  Peace Учителите са млади и страшно готини, редуват се един англоговорящ с един български преподавател.

# 2
  • Мнения: 10 982
ИЧС или АВО-3  Peace

само да не е фондацията

# 3
  • Мнения: 113
Аз ходя в ИЧС и съм доволна  Peace, все пак всичко зависи от теб и желанието ти за учене
Успех   bouquet

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз ходих в Престиж, но преди 6-7 години-курса ми беше полезен, но основната подготовка за изпита си беше вкъщи  Grinning

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ходила съм в Аво-3 и в И4С. По-доволна съм от Аво-3.

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
Препоръчвам учебен център КОСМОС.
Намира се в центъра, на Дондуков и Будапеща. Със сериозни преподаватели и предоставят стабилна подготовка.

# 7
мерси на всички  Дали не е по добре да ходя  в някоя по евтина школа като примерно Омега или Галакси за 2 или    3лева на час   индивидуално?Може би ще ми отделят повече внимание само на мен отколкото в група.Вие какво мислите

# 8
  • Мнения: 1 813
Аз ходих на частно училище "Фарос" . Цените обаче определено не бяха прилични.

# 9
  • Мнения: 1 101
Преди няколко години ходих на курсове в АВО-3 и не бях доволна.
Бих ти препоръчала Фондация ''Кирил и Методии''  Peace

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Препоръчвам учебен център КОСМОС.
Намира се в центъра, на Дондуков и Будапеща. Със сериозни преподаватели и предоставят стабилна подготовка.
Аз съм много доволна от Космос и съжалявам, че работното ми време не позволява да продължа по-нататък там и се налага да търся алтернативи.

# 11
  • Мнения: 721
С две ръце съм за Аво-3. Едно много добро училище. Там съм учила от създаването му, бях хлапе Wink
Накрая изкарах FCE, после Advanced и мога да кажа, че Английския ми е на много добро ниво. Американци и англичани са ме питали дали не съм го учила в чужбина. За FCE ни преподаваше англичанин, който ни научи да говорим и пишем.
Сега, препоръчвам училището на всички, които искат да научат добър английски. Успех Hug

# 12
мерси много на всички Като гледам везните клонят към Аво-3 и май там ще се запиша

# 13
хора давайте още съвети :

# 14
  • Мнения: 285
Моя приятелка е преподавателка в AVO-3, а тя е малък бог в английския! Знам,че подготовката им е на ниво!   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт