Подръжка на тен от солариум

  • 733
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Здравейте!
От 1 месец ходя на солариум с малки прекъсвания и въпроса ми сега след къто вече постигнах желания ефект от солариума,по колко пъти на седмица трябва да ходя за да не изсветлея?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 911
Това е доста индивидуално. Аз ходя на 15-20 дена.
Моята приятелка на 10.

# 2
  • Мнения: 1 884
Зависи от тена на кожата ти все пак. Ако си много светла - отначала по веднъж на седмица. После може да увеличиш процедурите или продължителността им. Като добиеш желания тен, ходиш само на поддържащи процедури, като сама прецени по колко минути да са те.

# 3
  • Мнения: 569
Това което знам за здравословния тен придобит чрез солариум е, че посещенията ти за една година не трябва да нахвърлят 16. Това е максимума, ако не искаш да си навлечеш някакви проблеми занапред си направи примерен график Naughty. Като прибавим и тена придобит през лятото директно от слънцето не е хубаво да прекаляваш Naughty. Ако мислиш да посещаваш солариум до лятото е най- добре да се ограничиш с 8-9 посещения, а останалото като дойде сезона

# 4
  • Мнения: 2 897
Веднъж на две седмици Peace

# 5
  • Мнения: 606
Много ви благодаря момичета.Страхотни сте  Party

# 6
  • Мнения: 5 622
Аз много трудно хващам тен от солариум и още по-трудно го задържам  Confused Иначе много харесвам секси загар, но...аз май не съм много подходяща за такъв тен и ще си ходя без   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт