Облекло за домашна помощница от кой магазин?!

  • 1 742
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Имам един проблем който може би не е за тука или не касае много мами Rolling Eyes , но като жени ми дайте идея или съвет относно работно облекло за домашна помощница/ за работното ми място става въпрос/.Шефката ми иска да съм с униформа т.е. някакво работно облекло.Обиколих на пазара Г.Кирков ,но не ми хареса нищо от предлаганото работно облекло ,повечето са бели или светло сини а шефката не харесва точно такива цветове , а предлагането не е голямо.Ако знаете някакви други магазини за работно облекло в София или Перник пишете!!
И ако може да се измисли някаква комбинация от други дрехи ,но не анцуг или дънки?!
Засега работя с тениска и дънки ,но явно нещо не и допадат newsm78 или просто не е практично да се работи с такива дрехи.
   baduuЧакам идеи и предложения!

# 1
  • Мнения: 122
Сещам се за два магазина за работно облекло в София. Първият се намира на ъгъла ул. Странджа и ул. Позитано. Това е близо до кръстовището между Опълченска и Стамболийски и вторият е по бул. Стамболийски в близост до магазин "Штъркел". Дано ти хареса нещо!

# 2
  • Мнения: 1 520
Магазин за работно облекло има на ъгъла на ул. Шипка и бул. Евлоги Георгиев.

# 3
  • Мнения: 1 737
Шефката ти като толкова много знае, е длъжна или да ти осигури сама въпросното облекло, или да ти даде пари и да те прати на точното място, от където да си го купиш.

# 4
  • Мнения: 1 866
Шефката ти като толкова много знае, е длъжна или да ти осигури сама въпросното облекло, или да ти даде пари и да те прати на точното място, от където да си го купиш.
Точно това щях да кажа!

# 5
  • Мнения: 124
Тя пари ми е дала и ме прати на въпросния пазар/Г.Кирков/,но на мен не ми хареса нищо.Тези работни облекла са подходящи най-вече за кухненски работници доста са ми груби и кофти материя.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 Shocked Shocked
Аз да разводня темата,  Embarassed, ама каква е тъз шефка?!
И аз имам домашна помощница, ама си я имам като член от семейството и чак претенции за облеклото й нямам  newsm78
Брех, трябва да затегна дисциплината, явно  Crossing Arms
Шегичка!
Успех  с избора на работно облекло!

# 7
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
ул.Цар Петър №9/зад баня Мадара/тел.9531671,www.kali-bg.com

# 8
  • Мнения: 124
Velvet - благодаря ти за информацията!!! HugНамерих въпросният магазин и си избрах подходяща униформа.
Gena - Шефката ми ти е съседка/къщата се намира в Бояна/  LaughingВсичко трябва да е под строй WinkЖената има претенции.Но аз мисля като тебе ,че все пак дом.помощничка би трябвало да е част от семейството.Все пак поверяваш й дома си.Но хора всякакви!Изглежда се стремят към по висок/западен/стандарт.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Е тоя път доста се посмях Laughing! Представям си моята леля Надя-така я нарича дъщеря ми та и ние покрай нея с черна рокля ,бяла престилка и боне като по филмите-голям смях! Даже я извиках да прочете темата и тя се засмя.Някой хора явно доста се вживяват в ролята на патриции Mr. GreenАз съм доволна от жената и без работно облекло. Тя е учителка ама сама гледа двама големи сина  и за това работи и допълнително такава работа. Не мога да си представя да я унижавам по тоя начин-странна работа.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 657
Сори за спама,ама не мога да се въздържа.Някои хора явно много филми гледат и искат да се вживеят в определена роля...,а стремежа към по-висок стандарт не се постига чрез облеклото на домашната помощница!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 380
Е тоя път доста се посмях Laughing! Представям си моята леля Надя-така я нарича дъщеря ми та и ние покрай нея с черна рокля ,бяла престилка и боне като по филмите-голям смях! Даже я извиках да прочете темата и тя се засмя.Някой хора явно доста се вживяват в ролята на патриции Mr. GreenАз съм доволна от жената и без работно облекло. Тя е учителка ама сама гледа двама големи сина  и за това работи и допълнително такава работа. Не мога да си представя да я унижавам по тоя начин-странна работа.
  Laughing
Gani дано скоро си намериш не подходяща униформа,а по-подходяща "шефка"! С жената която ми помага станахме приятелки,което ти пожелавам и на теб за следващата ти работа

# 12
  • Мнения: 124
Май съвсем ще раздуем темата Laughing,но да ви споделя ,че шефката ми /впрочем сме един набор с нея!!/страшно ми хареса униформата и даже ми даде рестото което остана от покупката!?Не знам ,но да държиш подчинените си на разстояние може би е по-добре и за двете страни.Виж шефа е народен човек и да ми повиши тон винаги след това ще ми каже нещо весело.

# 13

Общи условия

Активация на акаунт