kak да се оправя с разпределението на стаите и мебелите в дома????

  • 873
  • 4
  •   1
Отговори
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
здравейте момичета...
проблема ми е следния...жилището по-доло ме затруднява в избора и решение кое как и каде да сложа.имам нужда от идеи кои каквото му дойде на ума за разпределинието в жилището.първо 4е дневната е малко по-малка от едната спалня???няколко квадратчета са но...това което искаме е да можем да разположим диван,Трапезарийна маса със столове...но без да се налага да слагам масата на 2 метра от плотовете на кухнята ,кадето аз ще се вихря  chef...струва ми се невъзможно а предполагам 4е не е..
иначе сме навити на размяна на помещения,разбиване на стени и т.н. ooooh!
помагаите ако ви хрумне нещо  bouquethttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=72797

# 1
  • Мнения: 1 629
Според зависи. Ако не ти трябват три спални, бих махнала стената между дневната и спалнята, за да се получи голям дневен тракт.

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Като гледам , спалните са 2, другата е на другия апартамент.

Аз виждам ъгъл за хранене до прозореца в кухнята, като това ще отнеме част от входа към дневната. Може да се прегради напълно или да се остави светъл отвор - някаква етажерка или друга измишльотина. Входа да е колкото за обикновена врата - 90см. Дневната да се ползва само като дневна.

# 3
  • Мнения: 1 629
Уф, ама и аз хич не гледам. Права си, Любознателна Grinning

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Имам подозрения, че в ъгъла, на стената, която разделя дневната и спалнята трябва да имаш колона, а това прави безмислено преместването на стената с малко, освен ако не е близо метър, но от това пък спалнята би станала твърде тясна. Комина в дневната пък не позволява да използваш пространството кухня/дневна, ако евентуално махнеш стената. това поставя ограниченията да правиш размествани. Единственото, което ми идва наум е, да превърнеш спалнята до дневната в дневна, от която се влиза в спалнята, която пък е бившата дневна. Това - махайки стената към кухнята. Така вратата към новата дневна може да се измести напред, увеличавайки по този начин помещението.



Вратата към новата спалня може да е на друго място и да е плъзгаща.

Общи условия

Активация на акаунт