Мами от чужбина, някой има ли такова нещо?

  • 794
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Здравейте мами.Търся за малката comfy easy pc.
http://www.comfyland.com/local/uk/
Моля ви, ако някоя от вас има отзиви , или пък в още по-добрия случай продава такова нещо ми пише.В България го няма, пък и ново ми е скъпичко.В европейските ebay се намира доста трудно, а и горе долу на цената на новото.
Благодаря предварително.

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
точно това нямам.
защо държиш точно на него? не видях да има толкова много неща на него. имаш ли интернет в къщи?
мое мнение- във БГ има други подобни, не виждам смисъл да се тормозиш излишно ....

# 2
  • Мнения: 565
Какво друго има в Бг от този род? Не става въпрос само за софтуера , а и за клавиатурата. Малката не може да се справя още с обикновена мишка и клавиатура, освен това софтуера е предназначен за деца от 2 до 5 години и е пбразователен, а това което съм виждала да се предлага са само игри и то за по-големи.Наистина , ако си виждала някакъв еквивалент тук ще ми е интересно да го проверя.

# 3
  • Мнения: 185
Аz съм доволна от играчките на vtech. Те са направени по въzраст и са много педагогически полеzни. Като инфо можеш да погледнеш www.vtech.de или www.vtechuk.com и после с търсачката да си поръчаш в друг сайт по името на играчката или компа. Има ги и по големите детски магаzини, но в БГ не съм ги виждала.

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 19:46 от Veni_B

# 4
  • Vienna
  • Мнения: 266
ние сме мн доволни съ6то от vtech от 7 год купуваме техни продукти първо за племеника ми(8г.) после за брат му (2г.) и сега за Маки съм купила, мн са добри, образователни и за вси4ки възрасти има! На Макс му купих един мн интересен компютър има разли4ни картинки, компа му задава въпроси и той трябва да натисне правилното, има азбука, песни, абе мн са добри, аз съм им фен! те тук са мн известни, за това което ти пи6е6 за жалост не съм 4увала, но ако има vtech в бг , дълбоко те съветвам да вземе6!

# 5
  • Germany
  • Мнения: 1 262
vtech - много съм доволна от тях. Избрахме компютъра според възрастта на сина ни, а и той от дълго време имаше желание да "работим заедно на компютър" Mr. Green Mr. Green - аз на моя и той на неговия си Laughing Laughing Laughing

За 3 дни научи всички букви къде са и кои са, а и думичките към тях, после и някои числа Laughing, има много програмки, музики...с една дума много сме доволни Hug. Държахме изрично да е с мишка Laughing Laughing

Можеш да погледнеш какво предлагат за вашите годинки и да изберете нещо

Успех  bouquet

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Какво друго има в Бг от този род? Не става въпрос само за софтуера , а и за клавиатурата. Малката не може да се справя още с обикновена мишка и клавиатура, освен това софтуера е предназначен за деца от 2 до 5 години и е пбразователен, а това което съм виждала да се предлага са само игри и то за по-големи.Наистина , ако си виждала някакъв еквивалент тук ще ми е интересно да го проверя.

от това, което видях на сайта не ми се стори нито толкова сложно, нито специално. това има 5 копчета , каква клавиатура.....или аз не съм разбрала достатъчно от сайта им...newsm78

виждах това лято в книжарниците детски лаптопи с далеч повече неща- букви, числа, цветове, форми...

# 7
  • Мнения: 818
И ние взехме лаптоп на малката от vtech макар,че много много не разбира още....Днес му гледах рекламата на това,мисля че е ново и няма да го има все още.Ще погледна в един сайт за 2ра употрба и ако има ще пиша...

# 8
  • Мнения: 847
Здравей,това за което питаш го има в сайта на Eveil et jeux-Fnac - френски магазин за игра4ки ...
ето ти линк ,мисля 4е прили4а на твоето..всъщност това е клавиатура която се вклю4ва към компа и има разли4ни неща да се правят,но трябва да се купят и допълнително СД...така ли??
ето линка:
http://www.eveiletjeux.com/Produit-113305/clavier-comfy.htm
ако мога да ти бъда полезна с нещо ,пиши

Общи условия

Активация на акаунт