В кой хипермаркет мога да вляза с количката

  • 612
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
В МЕТРО най-вероятно няма да ме пуснат, а как седи въпроса с Била, Хит и Коуфланд ( който мразя до безумие)

# 1
  • Мнения: 46 436
В Била, Европа и ХИТ съм влизала без проблем, в Кауфланд не съм пробвала, но не вярвам да правят проблем.
Сега вече и с количка да отидем, тя слиза и се качва на детските автомобилчета, а количката зарязваме при охраната  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10 514
вчера бяхме в Куфланд с количка - нама проблем, в Била и Хит също.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 488
В Била и Хит влизаш без проблем , а в Метро даже с кош няма да те пуснат само с кенгуру или на ръце.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В Била и Хит влизаш без проблем , а в Метро даже с кош няма да те пуснат само с кенгуру или на ръце.
Peace

# 5
  • Мнения: 1 455
Мисля,че само в Метро си гонят клиентите по този начин! Аз и във Фантастико съм влизала с количка,може би навсякъде пускат.

# 6
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви , момичета, отиваме на пазар в Хит

# 7
  • Мнения: 1 030
В Била и Хит влизаш без проблем , а в Метро даже с кош няма да те пуснат само с кенгуру или на ръце.
Пускат ли с дете на ръце в Метро? Мислех, че само с кенгуру може

# 8
  • Мнения: 7 474
Само в Метро не пускат  Crossing Arms

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Знам, че имате Пикадили вече в Сф, та и там може.  Peace Даже, ако охраната е на кеф, направо откача оня мианизъм, летящата врата и те пуска да минеш лесно.

# 10
  • Мнения: 2 171
И аз съм влизала без проблеми в Била, Кауфланд, Хит, Фантастико, Европа /последните 2 не са хипермаркети, но нищо/. Проблем са ми правили единствено в квартален супермаркет Дар, в който ми цитираха заповед от ръководството, че е забранено вкарването на колички. Проблем там е, че няма колички, подходящи за малки деца и за да се пазарува трябва детето да се носи на ръце, а количката да се остави пред касите и да се надява човек, че ще си я намери на излизане. Аз след тази заповед не стъпих повече там.

# 11
  • Мнения: 35 891
навсякъде с изключение на Метро
/дори в Дар, за който е писало момичето горе/

# 12
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
mousy, ние в Метро влизаме с дете на ръце.Е то е ясно че беба не може да ходи и предполагам за това не ни създава проблеми. Може би изискването за кенгуру е за по големите, ходещи дечица.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Знам, че имате Пикадили вече в Сф, та и там може.  Peace Даже, ако охраната е на кеф, направо откача оня мианизъм, летящата врата и те пуска да минеш лесно.
Дори в Пикадили Сф имат ескалатор и асансьор ,за по лесното обслужване на гражданите.

# 14
  • Мнения: 46 436
mousy, ние в Метро влизаме с дете на ръце.Е то е ясно че беба не може да ходи и предполагам за това не ни създава проблеми. Може би изискването за кенгуру е за по големите, ходещи дечица.

Не, задължително е, връщали са ни, зависи от настроението на охраната Sick в събота бях там и имаше деца на ръце, пускаха ги без проблем ...

Общи условия

Активация на акаунт