За детската кухня кога трябва да подам документи и какви

  • 1 824
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 596
Мили майки,
кога трябва да подам документи за детската кухня. И какви документи се подават. Една майка ми каза, че тук в Пловдив много се чакало, за да се запишеш.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Ами за Пловдив нямам инфо, но в София проверих при нас в Лозенец искат само ксерокопие от акта за раждане и бележка от педиатъра за алергии. Записването става последните 3 работни дни от месеца.

# 2
  • Мнения: 2 596
Веси, благодаря, от кога чакам някой да ми отговори на въпроса. Не знаех, че става само последните работни дни от месеца, но ще опитам.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Не сте ли малки за кухня? Мисля, че тук (Пловдив) кухнята е след 10 месеца. Специално за кухня не съм чула да се чака много, даже напротив, виж, за ясли и градина в някои райони е друго.

# 4
  • Мнения: 2 596
Малки сме още, но нали се чакало много и аз реших от рано да го записвам. Та като станем за кухня да се наред. Аз днес изобщо нямам нещо кърма и бебе все плаче гладен. Дадох му малко фризолак.

# 5
  • Мнения: 175
Здравей! Аз живея в Тракия и тук ми казаха, че трябва с акта за раждане да ида в една близка детска градина и там директорката, след като види, че детето е навършило 6 месеца дава бележка, с която може да се запишеш. Но доколкото разбрах записването става в определен ден от месеца и трябва да се провери кога. Други документи не трябват( поне тук).
И аз все се каня да ида, ама на засега готвя сама.

# 6
  • Мнения: 2 596
Мамче 2004 мерси за инфото.

# 7
  • Мнения: 673
В Шумен не се изисква НИТО ЕДИН документ. Отиваш и казваш: едно купонче 2-ра група и на другия ден имаш храничка за бебчо. А ако кажеш: за пръв път идвам, може ли днес да взема храна и ти дават купонче за същия ден. Т.е. ако решиш в 11:25, че ще храниш детето си на кухня, в 11:30 вече даваш с лъжицата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт