Телефонен указател online

  • 25 750
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Искам да открия един човек, а нямам никакви негови координати, освен име и рождена дата.
Ако някой има представа има ли и къде в нета телефонен указател, моля да ми даде линк! Praynig
Приемам и други идея за целта.
Благодаря!

# 1
# 2
  • Мнения: 11 607
Откакто модернизираха услуги 144 - операторките нищо не знаят!
Преди бяха груби,но всичко знаеха! Каквото и да попиташ! Сега са любезни,но нищо не знаят! Предпочитам първите! В края на краищата ми трябва информация,а не уроци по добро възпитание - не че те не са важни,но..... И в сайта нищо не знаят,въобще аз лично съм много разочерована от БТК!

# 3
# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Напиши името на търсачката, може да излезе нещо Thinking
Виж и в сайтове за издирване на съученици (не  се сещам в момента за името)

# 5
  • Мнения: 4 473
Напиши името на търсачката, може да излезе нещо Thinking
Виж и в сайтове за издирване на съученици (не  се сещам в момента за името)

Попълних всички необходими/задължителни данни, но не намери нищо. Confused
В атол.бг съм търсила, но и там нищо.

# 6
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Имах в предвид търсачката на Гугъл, но щом в Атол го няма, трудна работа..

# 7
  • Мнения: 11 607
Пробвай тогава евентуално в някой от чатовете - напр. ICQ или Скайп. Там напр. има търсене по рожденна дата.... Знам ли? Трудна работа! И освен класическия начин - да питаш евентуално общ познат за въпросното лице - друго не се  сещам!

# 8
  • Мнения: 4 473
Намерих такова име в icq, но вече повече от 6 месеца абонатът е непрекъснато оффлайн Rolling Eyes
Благодаря ви за помощта, момичета! От изключително значение е да намеря този човек...кръв ми е..

# 9
  • Мнения: 215
В този онлайн указател на БТК едва ли ще можеш да намериш нещо, защото искат и майчиното мляко да попълниш, включително и адрес, който ако знаеше щеше да намериш и въпросното лице. Преди имаше друг указател и само по едно име можеше да търсиш. Съжалявам, не мога да ти помогна по друг начин

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Пробвай в "Имаш поща" Wink ако не е спешно де.

# 11
  • Мнения: 4 473
Пробвай в "Имаш поща" Wink ако не е спешно де.

Прекалено срамежлива съм за да стигна до този вариант - не обичам публичност, пък и това е твърде лично. Crazy Иначе историята ми е абсолютно достойна за това предаване ooooh!

# 12
  • Мнения: 11 607
Иначе историята ми е абсолютно достойна за това предаване ooooh!

Давай Стрелче! Давай Стрелче! Ще гледаме и ще се вълнуваме заедно с теб! А и ще кажеш две топли думи,че ljuboznatelna ти е дала първоначалната идея, ти си се колебала,но най-накрая си се решила да се обърнеш към Гала!

# 13
  • Мнения: 4 473
О, не! Абсурд да се обърна към Гала! Не бих допуснала личният ми живот да стане обществено достояние, още по-малко (грубо казано) да е повод за сензация.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт