спешно питане

  • 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Постъпвам за планово секцио в Шейново. Какво включва процедурата при приемането?

# 1
  • Мнения: 554
Процедурата е една независимо за начина на раждането.
Приемат те долу на първия етаж до асансьорите.... дават ти нощница .... преобличаш се и даваш дрехи и обувки на мъжа ти... обръсват те ... проверяват те за разкритие... пращат те до лабораторията да дадеш кръв... попълваш документи доста и хоп в предродилно. Там изкарваш нощта и на сутринта ти правят клизма ... слагат ти катетер , абокат и хоп в операционната. Там те наливат с разтвори през абоката.... боцват те в гръбчето и аре готово.... след 20 мин си цункаш бебока по дупето и те оставят в реанимация.... на следващия ден отиваш в отделението за родилки и ти носят бебонче за кърмене.... Това е  Grinning

Леко раждане и бързо възстановяване ти желая

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
За Шейново специално не знам - но аз раждах с планово секцио в Окръжна. Там ме приеха ден по-рано и съответно не вечеряш. Ако не си си направила тоалета вкъщи, те бръснат там. Сутринта - клизма и в предродилна за тонове. На мен ми включиха и система окситоцин. Така престоях 2 часа и в 9 часа започна операцияталВ 9.07 ч. се роди моето слънце Hug

# 3
  • Мнения: 3 447
За Шейново и аз не знам, но в Св. София ме приеха сутринта в деня на секциото. Попълних документи, облякох нощница, бръснене, клизма. След това в предродилна - слушане на тонове, слагане на катетър и включване на системи с глюкоза (май). После в операционна, упойка и... хоп, бебе Simple Smile
Леко раждане, няма нищо страшно Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 5 720
Процедурата е една независимо за начина на раждането.
Приемат те долу на първия етаж до асансьорите.... дават ти нощница .... преобличаш се и даваш дрехи и обувки на мъжа ти... обръсват те ... проверяват те за разкритие... пращат те до лабораторията да дадеш кръв... попълваш документи доста и хоп в предродилно. Там изкарваш нощта и на сутринта ти правят клизма ... слагат ти катетер , абокат и хоп в операционната. Там те наливат с разтвори през абоката.... боцват те в гръбчето и аре готово.... след 20 мин си цункаш бебока по дупето и те оставят в реанимация.... на следващия ден отиваш в отделението за родилки и ти носят бебонче за кърмене.... Това е  Grinning

Леко раждане и бързо възстановяване ти желая

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт