нуждая се от спешен отговор мами

  • 699
  • 6
  •   1
Отговори
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
термина ми е на 7ноември моля даите ми мнение за дрГогова от СвСофия и за дрИлиева и Др Кръстев от Окръжна болница Хиляди благодарности

# 1
  • Мнения: 10 570
Гогова или Григорова - ако е втората - тя е шеф на родилното и е страхотна!!! Раждах при нея, тя ме спаси от дълго болезнено и рисково раждане, като ми направи секцио. Не съм прочела една лоша дума за нея във форума. Пусни търсачка с двете имена и ще намериш много мнения. Леко раждане!!!!

# 2
Ако става въпрос за Григорова от Света София за съм много доволна от нея и от д-р..Дочев.Те ми направиха секцио по спешност.

# 3
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
наистина питам за др Катя Гогова от СвСофия Чувал ли е някои за нея

# 4
  • Мнения: 191
да аз и само хубави неща.

# 5
Тя ме прие, когато се роди моята беба. Аз бях избрала д-р Динчо Георгиев, но трябваше да отида по-рано от него в болницата и тогава той лично й се обади да ме приеме тя! Много внимателна и мила жена, а доколкото видях и добър специалист! Кураж!!! Всичко ще бъде наред!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 230
Само не и в Окръжна, повярвай от личен опит говоря, лежах за задържане там, защото ходех при др. Илиева на частно, ужасно родилно, тоалетната и банята са в едно помещение за цялото родилно, гадна, мръсна, навсякъде лохии.... Уфффффф, като си спомняяя...
А от Илиева избягах, няма да коментирам нейното поведение 3 седмици преди да родя.  Още съжалявам, че не разбрах каква е по-рано. Но здраве да е. Отидох в Св. София и съм много доволна. Бях при Б. Ташков.
Успех и безпроблемно раждане!

Общи условия

Активация на акаунт