Изследвания за Rh-антитела

  • 853
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 177
Имам резус фактур Rh-отрицателен,и при тази моя втора бременност са ми правени 2 пъти изследвания за антитела,бях чела в една наредба /която сега не мога да открия/че такива  се правят 3 пъти през бременността,а докторката от ЖК.не ми назначава такива изследвания,все нямала направления и т.н..Та въпросът ми е някой знае ли 3-то изследване през коя седмица от бременността се прави ?

# 1
  • Мнения: 5 362
На мен ми правиха в началото,в 6-я месец и в началото на 9-я месец.Само,че доколкото знам това е важно за втора бременност.Детето ми взе моят Rh- .,така че нямало проблем.

# 2
  • Мнения: 2 171
Третото изследване ми беше в 36-та г.с., но доколкото знам, ако са били в норма първите две изследвания, няма проблем и по-късно да се направи.

# 3
  • Мнения: 191
в 8 мия месец се прави третото.

# 4
  • Мнения: 191
И при положение,че си здравноосигурена и още повече бременна,няма право да ти отказва такова изследване ...да те прати със зелен талон тогава..........аз така съм минавала,като е нямало............пък и да не забравяме,че ти си заплащаш и за тях някаква сума..........

# 5
  • Мнения: 1 196
StelaP ,ние се водим лискова група бременни,точно заради тази кръвна група,така че си търси правата да ти направят необходимите изследвания!
Успех

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
В началото на 8я месец ми направиха третото изследване.

# 7
  • Мнения: 281
na mene mi praviha v 3, 6ti i 9ti mesec.Rodih prez 07.06g i sega triabva da pravia na 3 meseca.Pravih oktomvri,ostava i  prez ianuari

# 8
  • Мнения: 1 455
И на мен при правиха три пъти,като третия беше в 8ми месец.

# 9
  • София
  • Мнения: 978
През 32-34г.с.

# 10
  • Мнения: 4 621
Третото изследване ми направиха в края на осмия месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт