Мнения за роботите MOULINEX !

  • 3 842
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Моля за съвет  Praynig!
Става на въпрос за сокоизстисквачката в робота на MOULINEX- до колко е способна да прави сок от по твърди продукти (моркови, ябълки и др.) и какво представлява "диск за емулсий"   newsm78 ?
И имате ли добри отзиви за тази марка роботи?
Благодаря! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 22 782
Имам робот на Мулинекс.Прави сок,както нормална сокоизстисквачка.А диска за емулсиИ е вместо миксер.Доволна съм много от машинката,майка ми също има.Даже гледам,че са им подобрили каните,че се чупеха на места.Но моя и със счупена кана ,пак работи. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 870
Имам робот на Мулинекс.Прави сок,както нормална сокоизстисквачка.А диска за емулсиИ е вместо миксер.Доволна съм много от машинката,майка ми също има.Даже гледам,че са им подобрили каните,че се чупеха на места.Но моя и със счупена кана ,пак работи. Mr. Green

Една моя приятелка има такъв робот, взе си го преди около 6-7 месеца и нейната кана се счупи още на втория ден, в сервиза не й признаха това към гаранцията и тя си я поръча да си я купи и още я чака... Иначе си е доволна от всичко друго и е приспособила някакси каната...

# 3
  • Мнения: 22 782
Моя робот е на 5г и досега работи здраво.На каната й се счупи част,която не пречи на работата му.Но има доста избор в момента откъм марки и модели роботи,така че рагледай,сравни и прецени.В момента моя робот седи в един неудобен шкаф/няма къде другаде/ и честно казано избягвам да го използвам.Имам пасатор с блендер и той ми е по-удобен за дребни неща.Помисли за какво ще ти е полезен робота и дали  уредите по отделно няма да са ти по-удобни.На майка ми робота е по-малък и тя го държи на плота,използва го доста често.Ако намериш робот с миксер/ме емулсиращ диск/по-добре.

# 4
  • Мнения: 287
 И аз имам такъв кухн робот от доста години - може би 6 - и го ползвам редовно. Стои на плота ми и ми е доста удобно - но ако нямаш място, сигурно няма да ти е така удобен и няма да го ползваш. Досега съм имала един проблем с него - счупи се бъркалката за яйца по моя вина , но я залепиха в сервиза със силикон и няма проблеми. Сокове съм правила от ябълки и моркови , но кой е емулсиращия диск не се сещам.Май нямам такова нещо. Ами това е което се сещам.

# 5
  • Мнения: 1 104
Аз съм доволна от този робот. За сега нямам проблем с каната, но пък и не го ползвам ежедневно.

# 6
  • Мнения: 7 640
имам блендер на Мулинекс, яко експлоатиран от 6 и май повече години. Не е мръднал. Много стабилна марка, заслужават си парите.

# 7
  • Мнения: 2 891
Явно само моя не може да прави сок от твърди плодове  Shocked КОгато се опитах да направя 1 от япъки, такла се задръдти, че започна да подскача по масата ooooh!  е, може в мен да е проблема Laughing

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Вече 6 години и отгоре ползвам кухненски робот на Мулинекс, както и голям шейкър ( литър и половина) на същата марка. Сокоизтисквачката прави сокове от всичко, което вкарам вътре  Grinning Доволна съм от всички приставки- рендосване, рязане, месене на теста и т.н.  Peace

# 9
  • Мнения: 603
Вече 6 години и отгоре ползвам кухненски робот на Мулинекс, както и голям шейкър ( литър и половина) на същата марка. Сокоизтисквачката прави сокове от всичко, което вкарам вътре  Grinning Доволна съм от всички приставки- рендосване, рязане, месене на теста и т.н.  Peace
[/quotНапълно подкепям. И аз моя робот го ползвам повече от 6 години и не е мръднал.
 Peace

# 10
  • Мнения: 1 210
От робота не съм доволна - все се чупи. Прецаках го точно със сокоизтисквачката и то с ябълки - да не повярваш. за 5 години няма и 3 месеца работа - все в ремонт.


Но пък от сокоизтисквачката Мулинекс съм предоволна. За 1 година нищо й няма.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 816
Доволна съм от робота! Peace

# 12
  • Мнения: 901
нищо от Мулинекс.... повече.. всичко работи по 1 или 2 години и после заминава в сервиза където казат : Ами съжелявам трябва да си купите нов.......вече се отказах от Мулинкес и от Тефал правят ги вече еднодневки..

# 13
  • Мнения: 147
Оххххх  newsm78 много съм объркана с какво точно да си задоволя нуждите, защото май трябва да си купуваме уредите по отделно,че така са най сполучливи и по рядко се чупят!А аз просто искам да комбинирам сокоизстисквачката с рендета в робота.А иначе имам на Цептер миксер с малък блендер.Не знам май ще е по добре да си купя само сокоизстисквачка, щом има мнения, че се затруднява да прави сок от твърди плодове, а много ще ми е от полза за бъдещата бебка, а и аз искам да се възползвам от сокчетата Embarassed!
Благодаря на всички определено с опит помагате за да се вземат решения !  Hug

# 14
  • Мнения: 22 782
Оххххх  newsm78 много съм объркана с какво точно да си задоволя нуждите, защото май трябва да си купуваме уредите по отделно,че така са най сполучливи и по рядко се чупят!А аз просто искам да комбинирам сокоизстисквачката с рендета в робота.А иначе имам на Цептер миксер с малък блендер.Не знам май ще е по добре да си купя само сокоизстисквачка, щом има мнения, че се затруднява да прави сок от твърди плодове, а много ще ми е от полза за бъдещата бебка, а и аз искам да се възползвам от сокчетата Embarassed!
Благодаря на всички определено с опит помагате за да се вземат решения !  Hug
Щом е за бебо,вземи отделн сокоизтисквачка.По0удобно е,отколкото да цапаш голямата кана и половината робот.Ако си имаш блендер,то тогава си вземи малък робот,който да реже и рендосва.Подарих такъв на свеки от Биг-Шоп.Реже на филийки,рендосва и кълца.Компактен и не заема място,струваше към 40 лв,сега май в ТСМ има и нови модели,които имат повече функции.

Общи условия

Активация на акаунт