Какво може да се подари на 3-год. момЧенце?

  • 1 050
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Дайте идеи, майки на момченца, на какво се радват вашите малчугани?

Въпросното детенце от едно известно време го засичам да размахва разни мечове и саби - явно това го вълнува на момента.  Laughing

Кола?  Rolling Eyes.... Друго не ми идва като идея... Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 847
и ние сме на трети РД на едно момченце идната седмица. Вече купихме подаръка - нещо от типа на Лего (но не е лего), от което се строи пиратски кораб. Състои се от 30 части, има пирати, папагал и т.н., фирмата е френска и доста добре са го издокарали конструктора. От същия тип имаше кран, сервиз за автомобили, зоопарк и ферма (но последните две бяха по-скъпи).

# 2
  • Мнения: 3 331
Да отговоря първо на какво не се радваше особено Дани на тази възраст - на конструктори/малко по-късно съзря за идеята/, на пъзели/отново не го заинтригуваха кой знае колко много/, на книжки/не можеха да се сравнят с някоя и друга количка Joy/.

А на въпроса конкретно - най-щастлив беше, когато му подаряваха коли, камиони, автобуси и тем подобни.
И след това онези фигурки - високи около 20-30 см., на Спайдърмен например, войник, пожарникар и т.н.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят син е на 3г. и се радва на кукли.
Помогнах ли?  Rolling Eyes Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Най-добре питай майката. И аз съм на рожден ден другата седмица и питах 2 приятелки на какво се радват техните момченца. Оказа се, че едното си пада по коли, а другото по динозаври. Rolling Eyes Както не веднъж е казвано - всяко дете е различно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да отговоря първо на какво не се радваше особено Дани на тази възраст - на конструктори/малко по-късно съзря за идеята/, на пъзели/отново не го заинтригуваха кой знае колко много/, на книжки/не можеха да се сравнят с някоя и друга количка Joy/.

А на въпроса конкретно - най-щастлив беше, когато му подаряваха коли, камиони, автобуси и тем подобни.
И след това онези фигурки - високи около 20-30 см., на Спайдърмен например, войник, пожарникар и т.н.
Моите пък точно на това се радват и обратно с коли въобще не играят,обичат още пистолети,пушки и топки.
Така че всичко е индивидуално,наистина най-добре да питаш майката. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 877
бинокъл
лупа
карнавален костюм за пират
топка с уши

щит... шлем... щом има мечове, значи му трябва и друго снаряжение
книжка с приказки за рицари или пирати... има хубаво издание на "Питър Пан" на ПАН

бои за лице, винаги се харчат

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Паркинг, от тези на три нива. Моето момче вече шести месец е луд по него. А хубавото е, че се събират почти всички колички, които има и ги паркираме за нощувка там. Стаята изглежда някак по- подредена.

# 8
  • Мнения: 5 668
FlutterМоже да му купиш от тези по-големите камиончета дето са с голямо ремарке отзад /има ги и в по-евтин и в по-скъп вариант/. На моят син точно за 3-я му рожден ден му го купих и страшно му се зарадва. Голяма игра пада с него. Party

# 9
  • Мнения: 603
Моето дете се радва на всичко, което е на колела - коли, камиони, автобуси. Заиграва се и с конструктори и пъзели - мисля, че към 3 год ще са му по-интересни.
Оръжията също са му интересни /засега само огнестрелните/
На три години вече е възможно да си има любими филмови герои /ние все още нямаме/
Това, което мисля е валидно за повечето момченца е, че за разлика от момиченцата не се увличат толкова много по книжки и рисуване. Не, че въобще не ги харесват, но по-динамичните играчки ги впечатляват повече

# 10
  • Мнения: 114
Скоро и ние сме на рожден ден на един три годишен разбойник и съм решила да му купя   костюм на "Спайдърмен" -според майка му сега е на такава вълна и щял да се зарадва .А иначе на пазара има доста играчки за момченца на тази възраст -кола с дистанционно управление ,   голям      камион  , с който да си пренася играчките от стая в стая  ,тротинетка/от по - малките/ ,или нещо музикално - йоника напр. .. и много други...

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ветропоказател, къщичка за птици ( има в Бриколажа )

# 12
  • Мнения: 5 877
абе сикрет, с този птичи грип не те ли е страх?
Хубави са идеите, но ми се струват неприложими в блок... къде ще го сложиш ветропоказателя? Ако беше на старата ми къща - одма се покатервам.

# 13
  • Мнения: 188
Здравейте!
Моят син е на 3г и се радва на пистолети, пушки и коли, също много обича да гледа анимационни филмчета...

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
абе сикрет, с този птичи грип не те ли е страх?
Хубави са идеите, но ми се струват неприложими в блок... къде ще го сложиш ветропоказателя? Ако беше на старата ми къща - одма се покатервам.


От де да знам, че детето, за което е подаръка живее в блок  newsm78......има къщички, които се монтират на стъклото и гледаш вътре птичката, когато влезе

Общи условия

Активация на акаунт