Зима май ще идва вече, аз очаквам малкото човече!/29.10.- 05.11.06/

  • 5 559
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 143
На всички чакащи preggo и всички очакващи  EFP - много радостни емоции през тази седмица, приятни изненади и незабравими мигове!

Ние ще ходим за спермограма днес. Явно мъжа ми доста се вълнува, защото от 4.00 започна да поглежда часовника и в 6.00 вече не издържа и стана. Снощи ми каза, че ако имаме едно момиченце да му мърка на ухото, май няма да може нищо да му откаже  Laughing Laughing 
А в момента гледа по ТV как се отглеждат божури! С това вече ме разби!

 bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ние ще ходим за спермограма днес.
Успех! Hug
 Приятна седмица на всички изпълнена само с положителни емоции и новини!  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
Добро утро и от мен и весела и успешна седмица.

shoshkata - успех със спермограмата. Стискам палци!

Аз днес съм на контролен преглед след аборта. Май имам и цистит, ама това д-ра ще потвърди. Надявам се всичко да е ОК, че ми писна от безредицата след аборта (за хормоните ми става въпрос).

Лек ден на всички Simple Smile

# 3
  • Мнения: 415
Добро утро  Grinning
Шоши, успех със спермограмата. Радвам се, че мъжът ти се е ентусиазирал.
Танче, успех и на тебе на прегледа!
Петя, какво стана на пункцията?
Успешна седмица момичета  Hug Нека въпреки студеното време да е изпълнена с положителни емоции   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте и от мен и хубава и успешна седмица Grinning.
Благодаря на всички за стиснатите палци Hug
Пунктираха ми 6 яйцеклетки, от които се оплодиха 4. По наше настояване ги разделихме 3 - ин витро и 3 - икси. Качеството и на 4-те ембриончета беше отлично и върнахме всички. В петък е кръвният тест.
Петя, много силно стискам палци и се надявам и при теб всичко да е минало добре Hug
Шоши, Таня успех!

# 5
  • Мнения: 7 718
Късмет, Лекси. Много добре.

# 6
  • Мнения: 415
 dohАма съм и аз една, Лекси миличка, съвсем те забравих smile3538 Embarassed Embarassed Embarassed
Много се радвам за тебе! За петък ще стискам и на краката  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, Лекси! Чудесен резултат за сега, сигурна съм че в петък ще е още по-добър. Hug
Аз днес съм на контролен преглед след аборта.
Дано и при теб всичко е ОК!
 Мен ме е подгонил един ужасен синузит, място не можах да си намеря събота и неделя. Правих какви ли не "бабешки" рецепти, сега съм на хапчета и като че ли малко ме отпусна. Хайде оплаках ви се пак. Confused

# 8
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен!Много късмет на всички!Шоши,радвам се за теб и за мъжа ти.Успех на спермограмата.И на нас ни предстои този месец,но моя хич не е ентусиазиран като го гледам.Все ми се струва,че му е все едно или поне не го показва.Дано да е второто.Лекси-късмет.Стискам ти палци.
Таня-дано всичко е наред и да нямаш цистит,че е малко неприятно.Успешна седмица на всички!

# 9
  • Мнения: 1 419
Хубава седмичка и от нас   bouquet

Късмет на Шошката и Таня  Hug

Лекси, силно се моля и стискам палци за вас  Praynig

Някой има ли новини от Петя?

Анджела, спорд мен вътрешно си се притеснява и вълнува, просто някой хора показват притеснението си по този начин   Peace

Аз тази седмица съм почивка от лекари - но другата е голяма, така че тогава ще има какво да пиша и за нас. За сега само с килограми мога да се похваля - +5  Crazy (за щастие засега са само на корема и гърдите  Flutter). А коремчето може да ми видите тук

Целувки в тройна доза и страхотно настроение с положителни емоции ви мятам сега    chef

# 10
  • Мнения: 235
Здравейте, момичета!
 
  Спорна седмица!

  Лекси,  Hug! Искам да ни зарадваш.

  Шошката, чакаме отлични резултати.
 
  Таня, стискам палци.


  На всички пожелавам само положителни емоции.


  Ая, страхотно коремче. Ще го пипна за късмет! Нали, може? Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Здравейте и от мен!

Aya, страхотно коремче  Grinning Бебоците май добре се ширят  Wink

Лекси,  Praynig Дано са хубави новините в петък!

На всички много късмет   bouquet

# 12
  • Мнения: 415
  Ая, страхотно коремче. Ще го пипна за късмет! Нали, може? Grinning

И аз  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 143
  Ая, страхотно коремче. Ще го пипна за късмет! Нали, може? Grinning

И аз  Laughing

Нека и аз!  Laughing

Angela, преди време и аз мислех така, но те май по-трудно показват какво точно мислят. От време на време си мисля, че изобщо не мислят Wink Laughing
Лекси, стискам палци! Успех!  Praynig
Таня, хайде, оставяй лошото настрана!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета!
Шошката, стискам палци за спермограмата!
Лекси, браво! Желая ти успех Peace
Таня, успех на изследванията! А защо имаш съмнения за цистит? Често ли пишкаш? Дано съмненията ти са неоснователни Praynig
Ая, прекрасно коремче! Дано скоро всички тук много скоро придобием твоите форми Wink

Общи условия

Активация на акаунт