Балкони

  • 4 088
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Как ги миете? Има ли някакъв правилник? Аз от години не мога да си измия балконите. Отдолу има ресторант, работи от 11сутринта  до към 1 ч. Мия ги с парцал, но понякога много ме блазни идеята да лисна кофа вода.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Доколкото знам миенете на балкони е разрешено само когато вали дъжд.
При мен няма такъв проблем, защото нашите балкони са свързани с улуците и си ги мия по всяко време.

# 2
  • Мнения: 284
Лисвам с кофата и действам с метлата newsm75

# 3
  • Мнения: 46 508
Моите са на теракот, просто минавам с гъба моп  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 564
Лисвам  кофа с вода и си го измивам newsm75.Водата се влива в улука.

# 5
  • Мнения: 920
Ама при нас не е така. Не се влива в улука. Излива се точно пред входа на ресторанта. А блокът е сравнително нов - на 10-12 год.

# 6
  • Мнения: 1 313
И при нас е теракот и се поддържа лесно Simple Smile И наистина е позволено само когато вали дъжд  да се мие с кофи вода.

# 7
  • Мнения: 3 576
Първо с прахосмукачка го минавам, а после с парцал.
Преди лисвах и аз кофи с вода - няма на кой да преча, но някак си ми е по-лесно по този начин.

# 8
  • Мнения: 4 546
Доколкото знам миенете на балкони е разрешено само когато вали дъжд.
При мен няма такъв проблем, защото нашите балкони са свързани с улуците и си ги мия по всяко време.
#Crazy ще изляза в дъжда да си мия балкона  #Crazy
иначе - нашият балкон също е свързан с улук и може да се мие по всяко време

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
Хей аз това за дъжда не го знаех, а аз си мия ли мия newsm75 newsm75 и водата хвърчи по улицата,кога ли ще ми се скарат smile3513

# 10
  • Мнения: 428
Нашите също не са свързани с улуците.
Под единия има фризьорски салон - него го мия само с парцал, просто ми се вижда кофти да тече вода върху хората.
Под другия е зелена площ, но и него мия с кофа вода само когато вали и видя че съседката не е простряла - въпрос на етика Peace

# 11
  • Мнения: 2 700
Нашите балкони са със сифони и така или иначе не текат навън, но аз ги мия с четка за под и препарат. Кофи не хвърлям.

# 12
  • Мнения: 1 311
Единият е остъклен и има много неща, включително шкаф на пода, чистя го с прохосмукачка и моп. Другия чат пат го замитам и ако не ме мързи много го измивам  и него с моп-а (имам си един стар и ползвам него).

По принцип изобщо е забранено да се мият балкони с кофата, но като вали дъжд няма начин да се разбере  Laughing

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Бреййййй,к'ъв дъжд,к'ви пет леа  Mr. Green  Mr. Green
ох и ние нямаме такъв лукс да се оттича в улука и долу една съседка като си просне прането, как да измие човек  #Crazy
мия с една четка за под с твърд косъм и лисвам по много малко вода и разбира се винаги проверявам за простряно пране, иначе ... Naughty

# 14
  • Варна
  • Мнения: 956
При нас пише, че балконите се мият до 10ч, но вчера лиснах 1-2 кофи вода по никое време (отдолу е зелена площ).
Само едната ми тераса е над тротоара и там мия със стирка. Лошото е, че и стъклата немога да измия, че все нещо капе, като минават хора, а вечер и аз не виждам, какво чистя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт