Доколко симетрични са лицата ни

  • 3 688
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Знаете,че двете половини на тялото не са напълно симетрични.Да обърнем внимание на лицата си-доколко са разликите в двете половини на носа,устните,скулите ,очите,веждите...на всяка от нас?Виждат ли се от пръв поглед или трябва да се влегаш,за да ги забележиш?След малко ще се включа и аз Simple Smile

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
при мен има разлика във веждите,но друго не забелязвам newsm78

# 2
  • Мнения: 8 505
Външната част на дясната ми ноздра е една идея по-изрязана.
Дясната скула ми е по-очертана.
Когато се усмихна,лявата бразда между устната и дузата е по-голяма.

Хайде,престрашете се,това са минимални разлики,които обикновено забелязваме самите ние.Ето,например моят мъж ми е гледал достатъчно много лицето,но не открива никакви разлики.

# 3
  • Мнения: 1 540
Външната част на дясната ми ноздра е една идея по-изрязана.

И при мен   Blush

Между другото, харесвам си и двете половини на лицето, всяка си има своя чар  Joy

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 14:08 от rorrr

# 4
  • Мнения: 3 447
Цялата ми дясна половина е по-развита, включително и лицето - по-широко е.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
двете ми уши са различни, лявото стърчи повече Embarassed, едното ми око е по-кръгло, а другото по-"дръпнато". Веждите ми саразлични, имам тръпчинки само от едната страна. Пръстите на дясната ми ръка са по-дебели. Сигурно ви изглеждам като изрод, но аз отдавна си знам тези кусури и хич не ме притесняват, нито са толкова видими Wink

# 6
  • Мнения: 9 077
Веждите ми за различни що се отнася до разтежа на космите, някак си и формата йм е различна и затова трудно ги оформям така, че да си приличат.
Едната извивка на устните ми е малко по-различна и се забелязва като слагам молив, Затова и не слагам Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 986
 Абе,на пръв поглед уж и двете ми половини са симетрични Laughing,обаче като се погледна в профил,и особено едната половина- Sickсякаш не съм аз Mr. Green

# 8
  • Мнения: 574
при мен има разлика във веждите,но друго не забелязвам newsm78
и аз така Peace

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Остави се... чак на 25 години като си гледах снимките от сватбата видях, че носът ми леееекичко върви на една страха... Патешка история.
Иначе - разбира се, не ми е симетрично лицето, то няма човек с такова. Еиният ми клепач е по-тежък, от което окото изглежда малко по-малко, но не мисля, че е фрапиращо.

# 10
  • Мнения: 528
и аз съм разкривена Confused веждите са ми различни, миглите и те...май скулите и челюстта също  Sick 
ама много важно...който не ме харесва от ляво, да ме погледне от дясно Joy

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Веждите ми за различни що се отнася до разтежа на космите, някак си и формата йм е различна и затова трудно ги оформям така, че да си приличат.
Едната извивка на устните ми е малко по-различна и се забелязва като слагам молив.

 Peace Все едно аз съм го писала.
Имам трапчинка на едната буза (което не е кой знае, каква разлика).

# 12
  • Мнения: 8 505
Едната извивка на устните ми е малко по-различна...

И това също.

А харесвате ли си едната половина на лицето повече от другата?Имах позната,която държеше да я снимат само от лявата страна,дясната не си харесваше(аз не виждах разликата).На мен ми е все едно,харесвам си ги и двете и нямам предпочитания.

# 13
  • Мнения: 22 781
Веждите ми за различни що се отнася до разтежа на космите, някак си и формата йм е различна и затова трудно ги оформям така, че да си приличат.
Едната извивка на устните ми е малко по-различна и се забелязва като слагам молив, Затова и не слагам Embarassed
Peace Освен това единият ми клепач е по-затворен от другия и много ме дразни.Явно обаче само аз си ги виждам тези неща.А моя мъж едното му ухо стърчи повече от другото ухо.Като се снима за документи си личи много,защото на снимката излиза с едно ухо. hahaha

# 14
  • Мнения: 2 631
На мен едното  ми око е маааалко по-надолу от линията на другото, но трябва да се вгледаш, за да забележиш, но не мога да се равнявам с http://www.newprophecy.net/Shannen_Doherty_5.jpg или http://www.uwe.peterson.claranet.de/private/moviefaces/actress/d … hannendoherty.jpg

 Twisted Evil  Joy hahaha


Все пак не съм такъв ранг звезда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт