едно въпросче

  • 602
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.Искам да ви попитам какви противозачатъчни пиете и от кой ден на цикъла започвате да ги пиете.

# 1
  • Мнения: 1 986
  Най-добре е да ти ги изпише гинеколог Peace

# 2
  • Мнения: 14 471
  Най-добре е да ти ги изпише гинеколог Peace

пък най-добре да не пиеш

# 3
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.

# 4
  • Мнения: 1 813
Аз преди пиех Ясмин на Шеринг.
Не качваш килограми,влияеше ми благоприятно на цикъла,никакви болки в корема,по-слабо течение.
Приемат се от първият ден на цикъла,когато свърши опаковката ти идва на третият ден,на седмият без хап си започваш нова опаковка независимо дали още ти тече.

# 5
  • Мнения: 1 104
Преди пиех Жанин, но след като лекаря ми направи разни изследвния и преглед. Започваш ги от първия ден на менструацията, пиеш 21 дена и 7 дни почивка. През тези 7 дни ти идва.  На мен не ми се е случвало да забравя хапче и аз бях доволна от този контрацептив.

# 6
  • Мнения: 184
повечето се пият от първия ден на цикъла

пила съм цилест и ясмин

ясминът е хубав, имам само 1 забележка лично за мен (нещата все пак са доста индивидуални)

най-добре е лекар да ти предпише хапчета защото много зависи от това на колко години си, родила/не, пушиш ли итн. май ясмин не се препоръчва на жени над 35 пушачки, но може и да бъркам  Thinking бе отиди на консултация при лекар най-добре

# 7
  • Мнения: 167
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Какви са тези лепенки?много ме заинтригува newsm78

# 8
  • Мнения: 2 498
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Какви са тези лепенки?много ме заинтригува newsm78

Лепенките се казват ЕВРА....моя приятелка ги ползва и е много доволна!!!

Общи условия

Активация на акаунт