Курс по гримиране - къде?

  • 1 270
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте,
кажете ми къде организират курсове по гримиране?
Много бих искала да посетя такъв и да се науча да се гримирам по-добре, а и на разни хитринки?
Много искам да се гримирам с така наречения "опушен ефект", ама нещо все не ми се получава и ставам като "пребита"  #Crazy #Crazy #Crazy

# 1
здравей, аз преди около 2 години посещавах такъв курс при Лора Николаева, беше един месец, някъде към 200 лева,накрая ако си добър даже и работа ти предлагаше, но аз нямах такива намерения,направих го заради себе си.Доволна съм, но не знам дали още води курсове, тогава помня, че обявата я отрих във вестник...
За протокола, тогава Лора гримирише за Анна и Beauty, не беше някоя измислена Joy
дано да съм ти била полезна.... Wink

# 2
  • Мнения: 236
здравей, аз преди около 2 години посещавах такъв курс при Лора Николаева, беше един месец, някъде към 200 лева,накрая ако си добър даже и работа ти предлагаше, но аз нямах такива намерения,направих го заради себе си.Доволна съм, но не знам дали още води курсове, тогава помня, че обявата я отрих във вестник...
За протокола, тогава Лора гримирише за Анна и Beauty, не беше някоя измислена Joy
дано да съм ти била полезна.... Wink
Здравей,пазиш ли някакви нейни телефони или имаш ли идея къде става записването?мерси.и мен ме интересува курс по грим.

# 3
  • Мнения: 1 063
В Младост има един търговски център,зад 43-и блок,има такова студио и мисля, че четох и за курсове.Ако някоя мама живее наблизо, може да се включи и с телефон.

# 4
  • Мнения: 134
За съжаление съм много далеч от Младост.
Казаха ми, че в някакъв новопостроен блок до пазара Иван Вазов, което ми е по-близко имало такива курсове, но вчера обикалях, обикалях и никъде не видях нито фризьорски салон, където би могло да има такив курсове, нито някакво помещение навеждащо на мисълта за такива курсове  Cry
Ще продължавам издирването де  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 274
Относно курс за гримиране мога да ти препоръчам салон  TINO hair&make up, намира на ул. Средна гора 49, до Mall of Sofia, там провеждат професионални курсове за гримьори и такива в които да се научиш сам да се гримираш.
Ето координати  www.tinohair.com, gsm 0898 585857 Tino

# 6
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А някой от Пловдив да знае за такива курсове дали има и тука/Пловдив/? Може и да не са професионални. Дайте малко инфо по въпроса

# 7
  • Мнения: 765
 Лора е наистина добра и има много връзки в бранШа , макар както изглежда да нямаШ талант и желание за тази професия Ще те нау4и да се гримираШ добре и няма да прили4аШ на фолк певица съсъ сигурност . Иди при нея  Peace

# 8
  • Мнения: 2 039
Сори,че ползвам темата  Embarassed ,ама къде във Варна такова чудо?

# 9
  • Мнения: 307
Във Варна аз имам една приятелка -гримйорка(тя е и козмети4ка) - страаа6на е!! Работехме заедно в МСАТ и ме е правила стотици пъти, сега е в Телевизия Варна, също прави на "Динамит" - на Ди джей Дамян сцени4ните гримове и костюми. Тя е завър6ила професионално у4или6те някога, лятото знам 4е има6е 2 у4ени4ки- съботите и неделите само.  Дипломи и сертификати едва ли раздава,  но може да ти даде основни познания, а и защо не занаята...то после от теб си зависи. Даже и аз съм се замисляла...толкова време изкарвам с нея....да взема да понау4а нещо-по-професионално:))))))) АКо те интересува-пи6и на ли4ни, ще ти дам телефон или номера и на кю-то.

Общи условия

Активация на акаунт