За заспиването на ръце

  • 927
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Моля помогнете със съвети как да го оттуча да заспива на ръце вече сме на 2 месеце

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Според мен бебчето е още много малко и има нужда мама да го гушка.
Моят син заспиваше така докато проходи - на 11 месеца. След това започна да заспива на леглото сам. Сега и дума не може да стане да го нося - не дава  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 178
Стефани заспиваше на ръце до годинката.За мен беше невероятно удоволствие да си я гушкам и да гледам как заспива.Бебенцата имат нужда да бъдат гушкани.

# 3
  • Мнения: 2 019
малко е още Hug

# 4
  • Мнения: 136
Вярно е ,че имат нужда да бъдат гушкани ,но през цялото време.И не на ръце на всяко заспиване.Оставяй го да заспива сам по-често.Няма друг начин да "отвикне"

# 5
  • Мнения: 3 092
и аз смятам че е малко бебето , но ако ти тежи това че го носиш на ръце го оставяй да заспива само - мисля че ще си поплаче така , но ти си прецени! Peace

# 6
  • Мнения: 516
И ние се приспивахме така, и се люляхме и едно подскачане беше, но всичко отмина и забрави . Сега изобщо не стои в тази поза, много пъти като си играем и аз я люлям ама почва да се пъчи и мрънка. Мънички сте още гушкай го така е по сигурно че е до мама Hug

# 7
  • Мнения: 14 133
Не се тормозете с бебчо. Той сам ще се откаже, когато е готов. Моят също имаше такъв период към 8-9месец. След това пак си заспиваше в креватчето. Откакто тръгна градина пък се гушкаме на канапето, докато заспи и след това го пренасям в неговото легло. Държа той да заспива с мисълта, че много го обичкаме и да е спокоен!!!!! Peace

# 8
  • Мнения: 5 401
И аз мисля, че е период и ще го израстне.

# 9
  • Мнения: 6 461
Моля помогнете със съвети как да го оттуча да заспива на ръце вече сме на 2 месеце
Бебчето е много мъничко още ,нормално е да иска да е гушкано. Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз мисля,че ти е още малко бебенцето за отучване.Моята беба не заспиваше на ръце,не знам защо-само в леглото,но от 2-3 седмици иска на ръце  Shocked

# 11
  • Мнения: 2 897
Не се притеснявай,няма да свикне NaughtyГушкай си го докато е мъничко,че после ще го гониш,ама то няма да иска WinkТова време не се връща...
Синът ми от 5-6 месечен заспива на ръце само,когато му е лошо и има двойна доза нужда от моята уютна прегръдка,през останалото време се дърпа обидено-как,та той е голям мъж вече... Laughing

# 12
  • Мнения: 57
И моят син е голям гушко  Simple Smile Ние сме на месец и половина и просто без мама да го гушка не може. Също заспива или на ръце или на мама на рамото (най-често), но се случва и в креватчето си да заспи. Може би като порастне ще си промени навика , но засега е така и аз се наслаждавам с цялото си сърце на тези съкровени мигове. Мисля че за малкото човече е жизнено необходимо да чувства мама и нейната любов.  Simple Smile

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  А кърмите ли се?
  Ако "Да"заспиването на ръце е почти неизбежно. Или поне при нас така беше. После като спряхме кърменето пак се гушкахме доста време /просто я държах в същата поза като при кърмене, така беше свикнала/, но и без проблеми се научи да заспива сама малко преди годинката.

# 14
  • Мнения: 592
И когато кърмих и след това - категорично НЕ Naughty! В детето трябва да се изграждат навици, още от както се роди. Винаги след хранене я целувам за лека нощ, казвам и го и в леглото сама, веднага излизам от стаята. До сега нямам проблеми. От страни може да изглежда малко строго и студено, но ние си имаме време за игра и ласки. Правилата са си правила, за моя радост няма мрънкане, няма плач, а и тя нестрада, неможе да и липсва нещо, което никога не е имала...В началото е малко трудно, но е за доброто на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт