Имуностимулатор - спешно!

  • 1 314
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Момичета и мочнета, знам че темата е дъвкана много пъти, но ми трябва спешна препоръка за имуностимулатор. Борис (3г. 5м.) отново започва да се разболява и искам да му взема нещо още днес и да започна да му давам веднага.
Моля, пишете и цени!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 178
Аз съм много доволна от бромховаксом.На голямата го давам вече четвърта година.Детския бромховаксом струва около 11лв.-10 таблетки.Пие се по схема-10 дни се пие,20дни почива и така 3 курса.Започва се октомври или септември ,но и сега не сте закъснели.За всеки случай се консултирай и с лекар.

# 2
  • Мнения: 1 708
Аз бих ти предложила две хомеопатични:
Инфлуцид-за смучене едно блистерче около 20 таблетки е 2.15
Осцилококцинум- 6 ампулки около5-6 лв.дават се сутрин и вечер или по една на ден

И от двете съм много доволна.

Бронховаксома и респивакса са вид ваксини и според мен вече е късно за тях!

# 3
  • Мнения: 18 542
Аз бих ти предложила две хомеопатични:
Инфлуцид-за смучене едно блистерче около 20 таблетки е 2.15
Осцилококцинум- 6 ампулки около5-6 лв.дават се сутрин и вечер или по една на ден

И от двете съм много доволна.

Бронховаксома и респивакса са вид ваксини и според мен вече е късно за тях!
Оф, нещо хич нямам доверие на хомеопатията...до сега каквото съм пробвала е било все без резултат.

# 4
  • Мнения: 1 708
Аз също,но специално от тези две неща съм доволна.Пресичат хремата много бързо.Аз предимно затова ги използвам при настинка!

# 5
  • Мнения: 1 753
Аз лично не съм давала нищо, но това което съм чувала от майките по градинките е, че са много доволни от Бронховаксом. Той може да се дава и докато децата са болни, защото облекчавал...

Успех, дано е само лека настинка!   bouquet

# 6
  • Мнения: 18 542
Говорих с педиатърката по телефона и тя каза, да не давам Бронховаксом, защото давал много странични реакции. Не ми беше удобно да я държа на телефона дълго, за това не я питах какви точно. Каза да взема или Респивакс или Аликуид фор кидс.
От утре започваме Респивакс пък да видим...

# 7
  • Мнения: 2 082
аз мисля,че респивакс и бронховаксом са едно и също нещо.респивакса е българският вариант,а бронховаксома-швейцарски и по-добре пречистен.поправете ме ако греша.детето ти често ли боледува от бронхити-ако не,моето лично мнение е да не му даваш нищо.давала съм и от броховаксома и от сиропа-никакъв ефект докато синът ми не си израстна болестите.защо не дадеш на детето,ако се разболява ударни дози скове/лимон,морков,грейпфрут/и плодове-киви и т.н.ако разбира се ги яде.аз направих мед,смлени лимони/с корите/и орехи.давам им по една лъжица на ден

# 8
  • Мнения: 50
 Каза да взема или Респивакс или Аликуид фор кидс.
От утре започваме Респивакс пък да видим...
Точно от двете давам аз-20 дни едното 20 другото.Вече пи сина ми Аликуид фор кидс,сега вече 8ден пие Респивакс.От както започна/28дни/не се е разболявал.А преди 5дни на детска градина и болен.../А в самото начало преди Аликуида 8дни давах Бронховаксом-такава схема направи нашата  педиатърка/

# 9
  • Мнения: 50
[

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 00:27 от титана

# 10
  • Мнения: 50
[

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 00:28 от титана

# 11
  • Мнения: 1 187
Чета питай докторката ти какви странични реакции дава употребата на Бронховаксом?
Аз давам от него вече два месеца.

# 12
  • Мнения: 3 042
аз мисля,че респивакс и бронховаксом са едно и също нещо.респивакса е българският вариант,а бронховаксома-швейцарски и по-добре пречистен.поправете ме ако греша.детето ти често ли боледува от бронхити-ако не,моето лично мнение е да не му даваш нищо.давала съм и от броховаксома ........никакъв ефект докато синът ми не си израстна болестите.защо не дадеш на детето,ако се разболява ударни дози скове/лимон,морков,грейпфрут/и плодове-киви и т.н.ако разбира се ги яде.

 Peace така е.

Моята дъщеря от години пие Бронхо-ваксом /4-5/, но не се спасяваше от болести, докато не ги израстна. Пила е и други имуностимулатори но ефект 0.

От Бронхо-ваксом странични реакции не е имала.

# 13
  • Мнения: 18 542
Ще питам за въпросните странични реакции при първа възможност.
Вчера взех Респивакс и от днес започнахме. Борис ми боледува често. От 15 септември, когато тръгна на градина до сега изкара една хрема с кашлица, една гнойна ангина и сега пак нещо носа му тръгна да тече и да се запушва. Миналата година докато ходеше на ясла през седмица беше с отити и се принудих да го спра, за това искам нещо с което да го подсиля, ако боледува поне по-леко да изкарва болестите и по възможност да избегнем максимално антибиотиците.
Докато си беше вкъщи не е боледувал изобщо, но с тая градина...няма начин.

Общи условия

Активация на акаунт