Знаете ли, че... за името ДЕНИЦА

  • 29 763
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 922
В събота кръстихме нашата дъщеря, която носи името Деница. И по този повод искам да ви споделя, какво ни каза свещеника.
Според неговите думи, името Деница било много хубаво и специално. Деница е първият ангел качил се на небето.
Също така Дениците (и производните) имат имен ден на Архангелов ден (т.е. на 8 ноември).
Поздрави Grinning

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Много късмет да й носи името Деница balloon

# 2
  • Мнения: 2 212
Сещам се за поне 2 Деници, които са наистина специални и страхотни! Така, че е вярно несъмнено, това, което са ви казали! Жива и здрава да ти е и твоята Дени   bouquet

# 3
  • Мнения: 799
Да ти е жива и здрава   bouquet
Имах си две приятелки - Деница и Зорница, с които се бъзикахме, че имат имен дена на 12 април - деня на космонавтиката  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 911
Аз се казвам Зорница и в училище имах приятелка Деница - невероятно лъчезарно и абсолютно неповторимо момиче. Пачикрак, да не сме били ние, а?
Зорница значи също ли има имен ден на 8 ноември? newsm78

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Деница- от звездата  Денница, Зорница, Звездица...това намерих за името.....

# 6
  • Мнения: 135
Дъщеря ми се казва Деница и винаги съм си мислела,че има имен ден на 12 Април.
Благодаря ви за информацията. И на човекът,който ми показа тази статия  Grinning

# 7
  • Мнения: 5 468
Това е много хубаво име, не му знам историята...
Да ти е жива и здрава Деница.

# 8
  • Мнения: 3 405
Да е жива и здрава    bouquet

Пада ми се малко адашка, и аз имам имен ден на Архангелов ден, но името звучи по друг начин.

# 9
  • Мнения: 17 402
ДА ти е живо и здраво момиченцето! Аз се казвам Деница и като малка хич не си харесвах името.... МИслех, че нямам имен ден, ама сега вече знам кога е, благодаря Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 491
Честита ти малка Деница! Благодаря за информацията, племенничката на мъжа ми е Деница, и е наистина много специално момиче - красива, естествена, добродушна, драго ми е като си помисля за нея. Ще я поздравим. Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 725
Супер,

благодаря ти за информацията.

Ние чакаме девойка и аз съм си харесала името Деница - само ми беше мъчно, че няма да си има имен ден, но ето че съм грешала.

# 12
  • Мнения: 1 881
Да се включа и аз като мама на една много слънчева Деница....И аз знаех само за 12 април, това сериозно, четох го някъде, не знаех за 8 ноември и за първия ангел, благодаря Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 8 505
Жива и здрава да ти е!
Аз Деници не познавам,само един Денислав.

# 14
  • Мнения: 654
Да ти е жива и здрава малката адашка!!! Аз съм Зорница и мерси за информацията за именния ден, защото това ми е болката в живота как си нямам! А иначе един пияница веднъж ми каза, че съм имала ИД всяка сутрин при изгрев! Веселяк Wink

Общи условия

Активация на акаунт