Спешна идея!!!!

  • 807
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 358
Мами, разчитам на вашата помощ и идеи. Днес нашите празнуват 40 години от сватбата и на майка ми рожден ден. Аман вече да измислям подаръци, но трябва. Та идеята ми е ,че те имат 7 внука и мислех на всичките снимките да ги аранжират във фотото нещо като картина или календар. Първо ,не можах да събера пресни снимки на всичките, второ в фотото ми казаха че става от днес за утре. И аз реших довечера на празника въоръжена с фотоапарата да снимам всичките и утре на спокойствие да се направи снимката. Може би ще ми помогнете с идея за аранжиране или рамка или и аз незнам с какво, но приемам всякакви идеи. Благодаря ви!!!!

# 1
  • Мнения: 4 406
ааа, не пишеш където трябва Grinning
направо си копирай молбата в тевмата на Фотошоп маниачките- те правят чудесата Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да сега ги видях и тях, ама може да дойде идея и за друг подарък Thinking

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 358
Давайте идей де! Вие не сте ли се затруднявали при избор на подаръци ? #Crazy

# 4
  • Мнения: 1 629
Това с внуците пак може да го направиш, но аз бих наблегнала на самите ти родители, годишнината си е тяхна, все пак. Направи им албум с тяхна снимка, стхове/песни свързани с любовта им, картинки от места, които имат значение за тях...Купуваш албум, лепиш, пишеш и рисуваш, ще стане за 30 минути.

# 5
  • Мнения: 114
 
Това с внуците пак може да го направиш, но аз бих наблегнала на самите ти родители, годишнината си е тяхна, все пак. Направи им албум с тяхна снимка, стхове/песни свързани с любовта им, картинки от места, които имат значение за тях...Купуваш албум, лепиш, пишеш и рисуваш, ще стане за 30 минути.
PeaceМного ми допадна тази идея ! Сори за ОФФ -а.

Общи условия

Активация на акаунт