НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩ

  • 678
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на вси4ки в този прекрасен форум. Аз сам на 20 г. с приятеля ми пробваме да забременея близо от около година, но не става. Препора4аите ми добри лекари към които мога да се обърна за помощ.( В ХАСКОВО, ПЛОВДИВ И СТАРА ЗАГОРА). Обяснете ми по подробно кои е наи ефикасния метод от (Хидротубация, цветна снимка и лапароскопия), на каква цена са и кои дава наи бързи резултати. Ще сам ви много благодарна. Целувки и успех на вси4ки.

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
А ти мерила ли си си БТ  newsm78 сигурна ли си, че сте улучвали точно дните не овулация
 Пробвала ли си с тестове за овулация  newsm78
 А за въпроса по добре питай в проблемно забременяване, там момичетата могат да ти дадат много информация  Hug Успех   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Не бързай толкова! започнете първо със спермограма на мъжа ти. Ако там не се открие проблем, нека гинеколог ти направи фоликулметрия, т.е. да те следи с вагинален УЗ за наличие на овулация и в кои дни е. Ако и там няма проблем - изследваш хормоните. Ако и при тях всичко е ОК, се прави цветна снимка или хидротубация за да се провери проходимостта на тръбите. Лапароскопията е препоръчителна едва след това - ако до този момент нищо не се е открило.

# 3
  • Мнения: 674
Мисля,че много бързаш с изводите и се притесняваш напразно Naughty
Само едно ще ти кажа ние опитваме от 2 години и още нищо,но нали знаеш всичко е на психическа основа още повече при мъжа.Моят съвет е просто да си направиш хормонални изследвания и да престанете да мислите за това и както другите в този форум казват не правете бебе,правете любов Heart Eyes

Хайде горе главата и успех!!! Hug

# 4

Общи условия

Активация на акаунт