До PC-разбиращите!фатален син екран

  • 701
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Ако на някои му се е случвало  нека да сподели как го е оправил.
Но за какво става въпрос:
От известно време компа ми се изключва и се появава син екран на които пише
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
texnicheska info:
usbuhci.sys-Address  F9B9F0A2 base at F939C000,date Stamp 41107d62
STOP 0x00000D1(0xFF486000
0x00000002,0x00000000
Каква ли е причината?????ПОмогнете Praynig

# 1
  • Мнения: 1 492
преинсталирай го най добре

# 2
  • Мнения: 2 212
На мен ми звучи като хардуерен проблем...имаш ли някой, който разбира от хардуерната част да се консултираш...

# 3
  • Мнения: 1 028
Преинсталация му е майката.

# 4
  • Мнения: 2 381
При нас прикачения скенер се оказа проблема. Случваше се често.

# 5
  • Мнения: 1 101
Ами изключих камерата....да видим.
А за преинсталацията  знам че може да помогне....но опитах от СД и ми казва че моя уиндоус е по нова версия от този на диска ,а е същия диск които съм инсталирала преди.Може би защото имам СП2? ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 229
lozeva,
на мен ми се появява абсолютно същото съобщение от няколко седмици!!
Порових се в интернет и открих няколко сайта където говорят за този проблем, като например:

http://reviews.cnet.com/5208-6127-0.html?forumID=9&threadID= … ;messageID=682831

До колкото разбрах проблемът идва или от тази "Virtual memory", или от някои драйвери...във всеки случай бих те посъветвала да не бързаш с преинсталирането.


Не знам с кой Windows  си, ако XP пробвай каквото казват в линк-а, ако си с 2000, аз лично отидох пак от My Computer - Properties - Performance - Virtual memory и оттам увеличих размера на Paging files...Засега не е забивал пак дано се е оправил.

Пиши какво е станало и дано се оправи...лично на мен ако още веднъж ми се появи този екран имам чувството че ще убия някой!!! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт