НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩ

  • 2 027
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на вси4ки в този прекрасен форум. Аз сам на 20 г. с приятеля ми пробваме да забременея близо от около година, но не става. Препора4аите ми добри лекари към които мога да се обърна за помощ.( В ХАСКОВО, ПЛОВДИВ И СТАРА ЗАГОРА). Обяснете ми по подробно кои е наи ефикасния метод от (Хидротубация, цветна снимка и лапароскопия), на каква цена са и кои дава наи бързи резултати. Ще сам ви много благодарна. Целувки и успех на вси4ки.
 

# 1
  • Мнения: 4 324
Здравей,

За Пловдив бих препоръчала д-р Даскалов. Работи в частна клиника „Торакс”. Аз съм му пациентка и съм много доволна от него.

Не съм правила никоя от трите процедури за които си попитала, но доколкото съм чела хидротубацията се предпочита пред цветната снимка.

Но Вие евентуални трябва да започнете с проследяване на овулацията при теб и спермограма при мъжа ти.

Успех!

п.с. ако искаш ще ти дам координатите на д-р Даскалов.

# 2
  • Мнения: 7
Здравей Таня благодаря ти много. Можеш да ми дадеш координати на доктора, но сам 4увала 4е в Торекс е много скъпо. Благодаря ти отново.

# 3
  • Мнения: 4 324
Аз сега мога да ти дам номера на д-р Даскалов, но довечера ще ти дам и на клиниката. Аз вчера се обаждах, понеже днес ще ходя, та инфото ми е прясно Simple Smile Тази седмица д-р Даскалов е от 14 до 19 (или 20) часа. А другата седмица е от сутринта до 14 часа.

Номера на д-р Даскалов е 0898 206005.
Цените в Торакс са малко височки и за мен, но си заслужава (мое мнение де). За преглед с видеозон цената е 19 лв и за самото посещение при д-ра също се плаща и отново 19 лв.

# 4
  • Мнения: 683
Препоръчвам ти д-р Минев от АГ "Весела" той също е много добър и при него цените са значително по-ниски, отколкото в Торакс. Ето ти и GSM:0888450269
В Торакс секциото е 1200 лв., докато при д-р Минев само 280 лв., вече ако искаш епидурална вместо пълна упойка, даваш още 95 лв. на анестезиолога.

# 5
  • Мнения: 4 324
Далече сме от секциото Sad

Д-р Минев занимава ли се със стерилитет?

# 6
  • Мнения: 1 950
Извинявам се, че се намесвам в темата на момичето.

Таня, Д-р Минев прави дори ин-витро и икси. Заедно с един друг доктор. Взимат безбожни пари от пациентки и накрая ги пращат в клинки в София, защото ги е страх те да правят пункцията и трансфера.
Както можеш да се досетиш успевемостта е почти нулева.
Иначе е цар на лапароскопии. Очевидно му се иска да се занимава и със стерилитет, защото се светнаха, че там има много пари.

Моето мнение е, че може да е по-скъпо в Торакс но със сигурност там момичето ще е в по-добри ръце. Защото на други места уж плащаш малко, но накрая като теглиш чертата истината е друга.

# 7
  • Мнения: 4 298
Отидете в Торакс Пловдив. Задължително освен твоите прегледи, направете и спермограма при д-р Мариела Даскалова. Близо година опити при твоята възраст не е малко. От там трябва да започнете според мен. Успех и скоро да се похвалиш Wink

# 8
  • Мнения: 7 718
Д-р Даскалов - Торакс.

# 9
  • Мнения: 252
Аз имам две прекрасни момченца.С големия забременях без проблем,но когато реших,че искам второ дете започнаха мъките.В продължение на година не можах да забременея и до днес не ми е ясна причината, но когато вече се бях примирила с факта, че ще остана с едно дете и след като се отпуснах то просто стана.Та мисълта ми е отпусни се и прави секс за удоволствие а не за бебе Praynig

# 10
  • Мнения: 7 718
Хич не се отпускай, ами търси причината за неуспех, защото ако са ти запушени тръбите например, колкото и да се отпускаш нищо няма да постигнеш, само загубено време и лоши емоции.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
евтиното понякога излиза по-скъпо, момичета... да не се окаже някой ден, че от плащане на по-евтини прегледи, сте загубили три пъти повече време...
Даскалов е доказан специалист и изключително прецизен човек. за спермограми пък, така или иначе, мястото е само в Торакс.


# 12
  • Мнения: 111
И аз съм твърдо за д-р Даскалов от Торакс в Пловдив.
Ходих там на 06,10 - цената на цветната снимка е 150 лв.
Мина без болка и усложнения. Хубавото беше че всичко ми е наред - т.е. тръбите са проходими. По принцип аз съм страшно страхлива. Отношението към пациента е като в 5-звезден хотел.
Затова си дай парите там - там са много добри специалисти.
Преди да отида на цветна снимка си направих пълна кръвна картина, цитонамазка и кръвен тест за хламидии по здравната каса.
Аз съм от Стара Загора .Тук няма добри специалисти по стерилите - обиколила съм всички лекари - затова не хаби пари и нерви и върви в Пловдив.

УСПЕХ

Живка

# 13
  • Мнения: 683
Далече сме от секциото Sad

Д-р Минев занимава ли се със стерилитет?

Занимава се и със стерилитет, заедно със д-р Ставрев и първото успешно инвитро в Пловдив е именно тяхно, имаше интервю със майката във в. "Марица". Злобни приказки не коментирам, всеки си има право на избор, ако си мислиш, че в Торакс няма да ти одерат кожата, ок, ти решаваш. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 740
Та мисълта ми е отпусни се и прави секс за удоволствие а не за бебе Praynig
#2gunfire #2gunfire #2gunfire
Полудявам като видя такива постинги, извинявайте, че го коментирам в темата на момичето

Общи условия

Активация на акаунт