Ново жилище

  • 1 902
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте мили мами  Hug
От няколко дни не мога да спра да мисля за това,как и къде да потърся качествен брокер,на когото мога да разчитам и да се доверя Confused
Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате някого Grinning

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 15:01 от mama Irena

# 1
  • Мнения: 3 360
Мнлко по-долу има вече подобна тема!Виж я:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137424.0

# 2
  • Мнения: 155
Видях тази тема,но те си пишат на ЛИЧНА Sad

# 3
  • Мнения: 3 360
Извинявай тогава Praynig
Вкючи се и там с молба за ЛС-може и да се отзоват хора с опит!
Успех!

# 4
  • Мнения: 155
Благодаря много Hug,не се бях сетила,нали съм нова Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 757
Фирма Бокар ни свършиха страхотна работа,определено си заслужиха комисионната.
Това им е тел.-910-10-10 ,успех!
 

# 6
  • Мнения: 3 360
Благодаря много Hug,не се бях сетила,нали съм нова Simple Smile
Е,няма защо!Важното е да сме полезни!

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Писах ти на лични, много е печена, няма да съжаляваш!
 newsm10

# 8
  • Мнения: 120
Момичета кажете и на мен, моля!
Аз съм в голямо неведение а яйцето ми се пече - адвокат ли ми трябва или брокер.
Благодаря предварително  Hug

# 9
  • Мнения: 2 591
ние си купихме лятото с "Адрес" попаднахме на много добър брокер и бяхме много доволни - Георги Младенов мисля че се казваше, от клона в Търново.

успех! и се запаси с един чувал пари и два - нерви!

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И най-добрият брокер да намерите,ако фирмата строител не си свърши работата...вие си "опирате пешкира".А и да не забравяме,че те вземат процент и от купувача и от продавача.Имахме вземане-даване с уж много-добра агенция-докато сключим сделката и вземат парите всичко беше ок,после обаче си "измиваха ръцете" за всичко,че не зависело от тях,а да си говорим със строителя.
  След това купихме друг апартамент-сами си проучихме фирмата,която строеше и не сбъркахме,много сме доволни.Така че ,според мен ви трябва само адвокат,който да ви прегледа договора Peace

Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 22:07 от da_bo

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И все пак за да не оплювам брокерската агенция ,с която работихме пред всички на лични мога да ти кажа коя е,какви са били проблемите и да си прецениш дали да се захващаш с тях. Hug

# 12
  • Мнения: 221
Когато купувахме бях твърдо ЗА брокер да ни свърши работата, защото смятам, че е компетентен и ще си отваря очите за нередности. Оказа се, че умишлено е излъгал и двете страни за да си вземе комисионна двустранно и ни продаде апартамент с режийни задължения. В последствие трябваше сами да решаваме проблема с продавачите, защото се оказа, че нищо не можем да направим на агенцията и брокера. Моят съвет е да си огледате много внимателно документите и бележките за платени данъци и сметки, за да нямате неприятности след това. Не се доверявайте на никого и дори да ползвате услуга на брокер се консултирайте поне с още едно компетентно лице.

# 13
  • Мнения: 701
....Уфффф и мен това ме чака!Имам голямото нетърпение за наше си жилище и неописуем ужас от периода докато го намерим.... Sick

# 14
  • Мнения: 2 591
това, че взимат комисионна /и то не особено малка/ е правилно, но пък изборът е по-голям, а и аз смятам, че чрез брокер е по-сигурно! особено за стари апартаменти...

ние също си изпатихме първоначално с две по-малки агенции - май само гледаха да ни прилапат за клиенти и да си вземат комисионната, провалиха се договори, въобще беше голям стрес, затова се обърнахме към по-голяма компания и не сбъркахме - може би просто сме имали късмет...

пожелавам го на теб и на всички, които търсят.... ние много нерви изхабихме и много пари потрошихме, но сега сме щастливи в новото ни семейно огнище... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт