Питка за Прощъпулник - питане!

  • 4 105
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 614
Аз правих такава питка за прощапулника на Оги. Така можеш да си я оформиш и с друго тесто.
Поработих с търсачката и исках да направя питането си за тази питка в темата, за да не пускам нова, нооо не ми разреши с-мата, защото темата е по-стара от 120 дни!
Та въпросът ми е - къде мога да видя снимките и схемичките, защото не се виждат такива в темата след рецептата, ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете, че ми се иска една тренировъчна да направя преди да дойдат гостите!  bouquet
Благодаря ви!   Hug

# 1
  • Мнения: 22 867
Ето една идея за оформяне на питката, която се търкаля! Grinning Тестото е с мая.

А в тази тема можеш да прочетеш още. Мисля, че там ще намериш линкове към схемите.

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 18:35 от labrex

# 2
  • Мнения: 2 614
Ето за тази питка става дума, сега и рецептата загубих, но ще я намеря=
Въпросът е, че в рецептата пишеше, че се правят 3 топки, а аз така като гледам снимката изглежда като 2 топки?

# 3
  • Мнения: 2 614
Лабрекс, благодаря за отговора.
На снимката (в линка, който сложих), където е намазана вече с жълтък се виждат ясно 2 еднакви пласта, срязани по средата, като слънчице, и по средата топката:-)

# 4
  • Мнения: 5 228
Ето тук, на втора страница, Ваче е дала схемата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=9290.15

# 5
  • Мнения: 2 614
Благодаря и на двете, но май за търкаляне ще направя питката на Лабрекс, а за гостите другата на Ваче! Hug
Добре че ви има! Hug

Общи условия

Активация на акаунт