Колко шишета ще трябват?

  • 706
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте! Малката е на 2 месеца и сме на адаптирано мляко. От скоро минахме на 130 мл. Имам 3 шишета на Avent  от 125 мл и 2 големи от 260 мл. Стерилизирам в стерилизатор за микровълнова. Според Вас да купувам ли още шишета? Преполагам, че ще ми е по - удобно да ги въртя като са повече. Или може би не си струва да купувам още.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 488
Ние сме със същия комплект/+ още едно голямо т.е. 3 по 260 мл/ и засега ми стигат перфектно

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 404
Просто ще трябва да миеш и стерилизираш по 3 пъти на ден 2-те шишета, мисля че не е проблем.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз ползвах 4 големи. Така стерилизирах само 2 пъти дневно.

# 4
  • Мнения: 1 951
Ползвам 2 големи.Не стерилизирам откакто направи 2 месеца.Само ги мия с гореща вода  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Имах 2 малки, после 2 големи, сега съм с 3 на Авент от 360мл. Никога не съм стерилизирала. 2 или 3 големи са ти достатъчни  Peace

# 6
  • Мнения: 432
Аз ползвах 3 шишета,съответно за хранене 2,и 1-за вода.Стерилизирах 3 пъти на ден.То е толкова бързо в микровелето.Не си заслужава да даваш пари за шишета,те се захабяват след време.Стерилизирах до 6-я месец.

# 7
  • Мнения: 2 849
Използвам комплекта на АВЕНТ 2 малки и 2 големи ,купих още 2 големи .Стерилизирам веднъж на ден .

# 8
  • Мнения: 2 019
мисля,че са ти достатъчни

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Използвам комплекта на АВЕНТ 2 малки и 2 големи ,купих още 2 големи .Стерилизирам веднъж на ден .
Толкова са абсолютно достатъчно, аз имах2 малки и 3 големи на AVENT, няма нужда от повече според мен!  newsm10

# 10
  • Мнения: 8 505
Няма смисъл от повече.

# 11
  • Мнения: 1 029
Напълно достатъчни са, но аз за мое по-голямо удобство съм си купила повече.  Laughing

# 12
  • Мнения: 87
Благодаря Ви! Все пак, ако ще продължавам да стерилизирам май за по - голямо удобство ще ми трябва поне още едно голямо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт