Някой знае ли къде в София/ жк "Надежда" е магазина "При сестрите"?

  • 1 266
  • 5
  •   1
Отговори
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, мами?
Та някой знае ли къде в София/ жк "Надежда" е магазина "При сестрите" или нещо подобно?
Казаха ми, че има такъв и бил хубав, ама като не знам къде е......... newsm78
Ще съм благодарна ако ме "открехнете" къде е!
  bouquet

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 20:27 от tilieva

# 1
  • Мнения: 1 547
Знае, знае Simple Smile
Името на магазина не е При сестрите, просто собственичките са 2 сестри. И магазините вече са 2. Единият е на "Ломско шосе" преди магазин "345". Преди него има аптека, микромагазин Липненски (примерно), една кръчма и е той. Непосредствено до него има магазин за дамски дрехи.

Другият магазин е на пазара на "Връбница", там, където завива трамвай номер 1 посока Обеля и трамваите се пресичат с автобус номер 83. След ШЕЛ посока Обеля се пада въпросното пазарче.

Ако не си от района, с тези обяснения би трябвало да се оправиш. Питай пак, пак ще обяснявам.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 544
стоките са им като на Илиенци но с по 3-4 лева по скъпи /почти всеки ден минавам през тях/

# 3
  • Мнения: 34
Всичките дрехи са внос от Турция с малко по-високи цени,а по-ниско качество.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря много на всички за обясненията!   bouquet
Мисля, че се сещам поне за този, който е на пазара на Връбница. Ще го посетя в близките дни, пък да видим дали ще харесам нещо! На всички желая лека седмица!    Wink

# 5
  • Мнения: 1 547
стоките са им като на Илиенци но с по 3-4 лева по скъпи /почти всеки ден минавам през тях/

Да бе. Сигурна ли си? Почти нищо не се дублира с дрешките, които продават на Илиенци. Или може ти да си по-запозната  Wink

Бтв този спор водим с една видна форумка от доста време насам. Тя твърди, че при тях нешата били по-скъпи, имало ги на Илиенци същите, но по-евтини. Дори ме закара в близост до пазара на Красно село до подобен магазин, за да се убедя колко се прецаквам като пазарувам от тях и пр. Добре, но категорично твърдя, че пазарувам от тях вече година и половина и не се чувствам набутана за нищо. Пък и не ми дреме дали ще намеря блузка с 2 лв по-евтино и ще я купя от злобно гледащ булдог. Предпочитам да ми извадят целия магазин и да си избера нещата най-спокойно. Та за магазините - цените не са най-определящият фактор. Нали така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт