има ли дистрибутор на АКВА СОРС във Велико Търново

  • 1 084
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте!Интересувам се има ли дистрибутор на Аква Сорс във Велико Търново.Много ми се иска да си поръчам продукти от тази фирма.Ако някой може да ми помогне с инфо предварително му благодаря.

# 1
  • Мнения: 8 459
Защо не станеш сама дистрибутор?Така ще си вземаш нещата с отстъпка,а тя не е малка.Повечето мами тук правят така.Аз например съм дистрибутор,но не продавам на друг освен на себе си,просто не се считам за достатъчно компетентна да давам съвети.Тук считаме за капацитет мама Dino,която освен че е дистрибутор знае много и дава ценни съвети.Дано се включи!

# 2
  • Мнения: 2 885
И аз се интересувам, но не съм ровила по въпроса и тази тема ще ми е полезна.
Но става дума за Сф.

# 3
  • ново
  • Мнения: 5 945
Преди доста време и аз се интересувах дали има дистрибутор в нашия град, пратих едно запитване тук
http://aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6
и на следващия ден получих отговор Peace
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 858
Защо не станеш сама дистрибутор?..........Тук считаме за капацитет мама Dino,която освен че е дистрибутор знае много и дава ценни съвети.Дано се включи!
Да, и аз бих казала същото. С Дино няма да сгрешиш. Лично аз за всичко се допитвам до нея!

# 5
  • Мнения: 704
Здравейте!Интересувам се има ли дистрибутор на Аква Сорс във Велико Търново.

chiara1978, това са координатите на дистрибутор, от който можеш да поръчаш продукти /тя ще ти обясни ако имаш желание самата ти да станеш такъв, с оглед по-ниската цена за дистрибуторите Simple Smile/

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 11:07 от Reza

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля, давайте лични данни само на Лични Съобщения.

# 7
  • Мнения: 704
Моля, давайте лични данни само на Лични Съобщения.

OK  Simple Smile Въпреки че телефонът е служебен.

# 8
  • Мнения: 103
Благодаря на всички за полезната информация.Алиса в огледалния свят благодаря ти и на теб за координатите 

# 9
  • Мнения: 704
Алиса в огледалния свят благодаря ти и на теб за координатите 

За нищо   bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт