рязането на ноктите-заприличва ми на мисия невъзможна

  • 1 219
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 254
хайде, отворена съм за какви ли не идеи?в началото беше лесно,спи си бебчето и аз си вършея с нокторезачката.пораства вече,нахитрява и все по-трудно става този номер с рязането на ноктите...при вас как е?
 засега използвам момента когато е с  шише мляко в ръце,тоий си го държи аз се мъча там нещо ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 233
Охх и ние сме така. Двата с баща й я държим и пак не успявам. Крещи все едно пръстите й режа, а не ноктите.

# 2
  • Мнения: 643
Ами аз ги режа пред компа на клипчето на Крейзи фрог, ама вие сте малки незнам дали ще се заглежда. Иначе не става. Поне при нас!

# 3
  • Мнения: 6 164
Залисвам го с нещо и ги режа лесно.

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Докато беше по - малка чаках рекламите по ТВ. Само те я улисваха.
Сега вече сама разбира, че няма начин - ще ги режем, въпреки че е неприятно.

# 5
  • Мнения: 773
Най-успешно съм ги рязала в колата на светофарите. Shocked Тогава ми беше еднственото рязане на нокти без рев.

# 6
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Ами в банята докато го къпя...той си лежи в коритото аз режа. Или пък като спи му ги режа наръцете,защото се научи да дере с тези тънички ноктенца и оставя белези.  Mr. Green

# 7
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
При нас ако не е заспала също не става, не заради друго, а защото непрекъснато дърпа и размахва ръце. Въобще, нон-стоп е така  261uu

# 8
  • Мнения: 5 393
При нас нищо не помага, така че просто го държа здраво и режа а той се дърпа и реве-тежки минути и за двамата ама кво да се прави ooooh! Tired Tired

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Тази мисия и при нас в възможна само, когато спи и то по-дълбоко, защото иначе се дърпа. И така, ако се случи няколко дни подред да сме навън по време на сън си ходим с голеееееееееми нокти и самонадрани ч Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 399
И аз гледам да и отвлека вниманието с нещо. Обикновено гледа с интерес докато свърша с едната ръка. За втората се налага да пея, да бръмча или да издавам някакви по-интересни звуци.

# 11
  • Мнения: 1 881
Oooo, още не съм измислила метод за крачката. Странно е, че на ръцете вече дава, но тези "боклуци" на крачетата, както ги нарича са й много скъпи, рита, пищи, тръшка се, жас безподобен Crazy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз от много мъничка започнах да и отброявам пръстчетата и все още и е интересно като започнем-еднооооо,двееееее......,но с крачетата е по-проблемно.

# 13
  • Мнения: 316
Аз още на краката не съм ги рязала, защото са много мънички и все едно не растат, но на ръчичките ги режа слад хранене като е по-спокойна. Приказвам й и тя се смее, но й държа ръчичката и дебна да е мирна. Открих, че ми е по-лесно с бебешка нокторезачка отколкото с ножичка.
Всъщност нямам представа дали ще мине тоя номер като станем колкото вас  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
При нас до годинката рязането на ноките беше много лесно-даваше си сам ръчичките.Но след това стана един малък ад-не искаше дори да го доближа,като усетеше,че ще му режа ноктите Confused.
Сега ги режа по време на баня-докато той играе с едната ръчичка,аз режа на другата и после обратно.Много е лесно така,а и нокътчетата са много мекички и се режат лесно Peace

Общи условия

Активация на акаунт