Цветоулавящи кърпи?

  • 7 998
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Присетих се от съседната тема с бродерията, която боядисала блузката...

Една позната каза, че вършели чудесна работа, но ми се струва прекалено хубаво, за да е истина.

Мъжът ми вече две перални въртя с не знам какво, ама половината ми гардероб боядиса Tired , добре, че все неща, които не са ми толкова на сърцето.

Купуваш ги, пускаш една с цветното пране в пералнята и дори да има пускаща дреха, цветът отива в кърпичката и не се боядисват дрехите.

Използвали ли сте и дават ли "дефекти", тоест в крайна сметка пак да се е боядисало нещо, което не трябва?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От години се каня да ги пробвам, но все забравям да купя  ooooh!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Обсъждахме го скоро това, ама в коя тема беше  newsm78
Та - купих си такива кърпи и понеже според Бу бая скъпо съм ги взела  Laughing ги разрязах наполовина. Явно вършат работа, защото сложих нарочно в бялото пране една жълта блуза, която пуска. Нищо му няма на прането, а кърпичката беше цялата жълта.

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Звучи интересно и ще взема и аз да пробвам това нещо.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Моите са ето такива:

.

В МЕТРО имало някакви други, които излизат по-евтино.

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Простете за невежеството,но те са ЗА боядисани дрехи или предотвратяват боядисването!Защщото имам много боядисани дрехи на малката и са в ужасно състояние!Мерси!

# 6
  • Мнения: 6 164
Явно вършат работа, защото сложих нарочно в бялото пране една жълта блуза, която пуска.

Смела си! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 274
   Аз си купих от ХИТ! 10 бр. за 3 лв.! Прах оранжеви, червени и зелени памучни дрехи и една блузка на малкия на бели и оранжеви ивици, но за по-сигурно сложих 2 кърпички! Нямаше никакъв проблем с дрехите - изпраха се идеално, без да се смесват цветовете! Дори белите ивици си останаха бели  Mr. Green, но кърпичките от бели станаха кафяви от смесването на цветовете! Страшно съм доволна, а и не мисля, че ми излиза скъпо  Peace!

# 8
  • Мнения: 455
И аз съм използвала два вида и съм много доволна  Peace За съжаление не пазя кутията им за да напиша марката.

# 9
  • Мнения: 1 455
Ползвам ги отдавна,но винаги слагам по две-три кърпички,защото веднъж ми се оцвети прането с една.Не съм очарована,но без тях е по лошо Wink Кутията е червена,ф-мата - GREY.Струват около три лева.

# 10
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз ги ползвам най редовно като пера цветни дрехи.Слагам по две,и сам много доволна после като ги извадя са яко оцветени.Купувам ги от магазина до нас за перилни преперати,10бр.3лв.

# 11
  • Мнения: 5 468
Брей newsm78 и такова чудо ли  е измислено?! Ще купя  и аз да им се порадвам, че мъжа ми много розовеещи гащи му се насъбраха hahaha.

# 12
  • Мнения: 9 063
За първи път чувам за такова нещо Shocked
Трябва да пробвам, задължително...

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
В МЕТРО имало някакви други, които излизат по-евтино.
ИмаЛО е правилната дума. Няма внос... Вчера бях в тукашното Метро с идея да изкупя, каквото е останало... някой ме е преварил, ж умра от яд! Имам още 3 кутии х 10 кърпички и това е... после пак се почва адът на разделянето на прането по цветове, докато някоя друга фирма не поднови вноса на тези:



Лалка, откъде ги купуваш тези?

# 14
  • Smallville
  • Мнения: 994
Брей,и аз аз пръв път чувам за такова нещо.Простете за тъпия въпрос,но тези кърпички за еднократна употреба ли са?Като ги извадиш от пералнята,хвърляш така ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт