Проблем с пералня Whirlpool

  • 16 943
  • 20
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Имате ли идея какво може да е? Thinking Снощи пуснах пералнята и след като поработи половин час се чу някакъв странен звук, телевизорът и лампата в стаята, в която бях присветнаха като при токов удър. Помислих че е от бурятан но като отидах в другата стая видях че пералнята е спряла по средата на програмата. Пробвах контакта, където е включена, нищо му няма. Имали ли сте такъв проблем? На какво ли се дължи? Не мога да се свържа с майстора а се притеснявам много затова питам и вас. И гаранцията и изтече скоро на всичкото отгоре Sad

# 1
  • България
  • Мнения: 430
На лични ще ти пусна телефон на техник за перални. Аз съм много доволна.

Успех

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
На лични ще ти пусна телефон на техник за перални. Аз съм много доволна.

Успех

Благодаря ти  bouquet, но не съм от София. Tired

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 514
Така едва ли можем да ти кажем какво е. Щом е спряла, значи е нещо сериозно. Викай си техник, че без пералня лошо.

Моята даже запуши веднъж и спря. Беше ми изгоряла водната помпа. Добре, че беше в гаранция.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Изясни се по-подробно...
Какво точно вече не прави уреда?
Не включва, не влива, не изпомпва, не върти и т.н....

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Абсолютно нищо, все едно че не стига ток до нея. Не свети и лампичката. Пълен блокаж Cry

# 6
  • Мнения: 634
На лични ще ти пусна телефон на техник за перални. Аз съм много доволна.

Успех
Може ли и на мен да ми пуснеш телефона,че мойта-пак whirpool-май я претоварих миналия път и сега при центрофуга трака  Cry

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абсолютно нищо, все едно че не стига ток до нея. Не свети и лампичката. Пълен блокаж Cry

някъде е окъсила. Но си трябва преглед, защо го е направила това късо!

# 8
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Като беше в гаранция имаше проблем с помпата и  програматора. Смениха ги, но вече се замислям за тази марка изобщо #Cussing out #2gunfire

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като беше в гаранция имаше проблем с помпата и  програматора. Смениха ги, но вече се замислям за тази марка изобщо #Cussing out #2gunfire

здрасти  Twisted Evil

# 10
  • България
  • Мнения: 430
Съжалявам, но техника е в София. Аз също имам Whirlpool - при това втора ръка и съм доволна. Просто късмет.

# 11
  • Мнения: 1 047
Аз също имам Whirlpool и съм доволен.
Няколко пъти и нашата спира по средата на програмата.Оправих я като: Единия път извадих от филтъра на помпата банел на сутиен,стотинки,друг път чорапче.После жена ми се научи и сама си почиства филтъра. Скоро пак спря и се оказа,че филтъра е чист. В едно от съединенията имаше 5 детски чорапчета и 2 носни кърпи.
Скоро копчето й се развали и не може да се вкл.,та го запираме с една клечка за зъби.
Ще използвам темата да помоля,ако някой знае къде мога да си купя копче,да сподели. Praynig

Защо? Ти каква марка ще препоръчаш?

# 12
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ох дано да е от някой банел или чорапче Praynig и да не е сериозна повреда.  Crossing Arms

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
борко - в момента покупката на нов уред си е чист късмет.
Нищо не препоръчвам. Само имам наблюдение към по-старите машинки.

# 14
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Умуването приключи, да влезе истината Crazy
ГРЪМНАЛ РАЗКЛОНИТЕЛ #Crazy, т. е. повредата не е в пералнята hahaha за което се радвам много. Благодаря ви за отговорите все пак  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт