Пищи,докато спи

  • 977
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
На бебо му изникна второ зъбче.
Няколко дни беше с висока температура,а снощи за първи път не вдигна.За сметка на това през ноща поне 5,6 пъти се започваше един кански рев,ей така от нищо...
Аз гушкам,говоря и то се успокоява и заспива  детето,така няколко пъти.В един момент реших да светна да видя има ли нещо видимо..той се събуди и взе да се смее...
И така имате ли идея,сънува ли,боли ли го нещо...
 Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 428
И бебетата сънуват.Не се притеснявай нищо не го боли.Просто е вече по-умен и преживява насън всичко,което му се случва през деня.

# 2
  • Мнения: 2 673
Да, и аз мисля, че е сънувал нещо. От тази възраст насетне децата преживяват много интензивно целия нов за тях свят, който откриват с всеки изминал ден! НЕ се притеснявай, и с нас се е случвало..

# 3
  • Мнения: 9 902
нашият пищи, когато вади зъб. Изпищява внезапно и много силно без да отваря очи, и ако не стана да го разсъня, продължава да си спи, все едно че нищо не е било.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Същата работа ми прави от 2 нощи насам. Както си спи и изведнъж изпищява, като го погледнеш, не се е събудил, но реве... Имаме вече едно зъбче, сигурно второто е на път... Crazy

# 5
  • Мнения: 819
И ние сме били така.Може да е сънувало нещо,ама повече мисля,че са зъби.

# 6
  • Мнения: 772
при нас се случва от време на време.даже снощи пак Cryдокато не я събудя напълно не спира,но ние пък нямаме зъби и няма изгледи за такива
.все още не мога да намеря зависимост за това.ако е същото-пищи все едно че е ужасена от нещо,а не от болка или както когато е гладна.
ще следя темата с интерес Hug

# 7
  • Мнения: 603
Според моя опит като майка може да е: кошмар, растящо зъбче или болка в ухото. Ники по тези три причини е пищял през ноща.
Не е зле да се уверите, че ушичките не са възпалени, ако плаче пищяшо, често и продължително през ноща.
Това по принцип. Но  както го описваш, най вероятно е растящото зъбче или просто преживява нещо на сън. Едва ли е нещо страшно Laughing

# 8
  • Мнения: 751
при нас проблеба е същия само че още няма 4 месеца!спи и изведнъш извива но не се буди.за зъбки май е рано поне няма изгледи за такива!но пък бива ли- кошмари на 4 месеца? newsm78

# 9
  • Мнения: 532
Благодаря ви за отговорите.
Волен не е пищял от въпрсната нощ насам,а зъбчето изникна изцяло,тъй че за мен това е обяснението.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт