Откога Милумил-3

  • 456
  • 6
  •   1
Отговори
Мамчета които ползвате Милумил,искам да ви попитам от кога въведохте Милумил-3 .Като навърши осем месеца ли ,защото на указанието поне е така.

# 1
  • Мнения: 27 524
По приницп е така, да, след навършване на 8 месеца  Peace

Аз обаче след проба на Аптамил 3, Милумил 3 и Нутрилон 3 съм много разочарована от тройките и засега сме си на Милумил 2, на него и ще си останем.

# 2
  • Мнения: X
Ами да, след 8-ия, но до годинката може и на 2-ка да си останете, за след това обаче не е достатъчно хранителна за по-голямо дететнце и е добре да минете или на 3-ка или на друго мляко за деца над 1г.

# 3
  • Мнения: 27 524
до годинката може и на 2-ка да си останете, за след това обаче не е достатъчно хранителна за по-голямо дететнце и е добре да минете или на 3-ка или на друго мляко за деца над 1г.

Хранителната стойност на двойката даже е по-голяма от тройката. Основната разлика е, че двойката е донякъде обезмаслена, а тройката си е прясно мляко на прах и в нея има повече сгъстители (от ориз и царевица обикновено). Затова по-голямата част от педиатрите в Европа препоръчват да се пие до годинка двойката и после да се мине на обикновено прясно мляко или да се продължи до 3г с двойката. Тройки млека например в Белгия и Франция се доставят само от аптеките и само след предварителна поръчка, за да ги внесат, иначе не се продават  Grinning  Аз затова давам двойка и в нея си слагам различни зърнени каши и се наяжда за часове напред  Hug

# 4
  • Мнения: 1 186
Ами ние го почнахме когато навършихме 8 месеца и до сега си караме на него Peace
Много хубаво млекце е Милумила.....доволна съм Peace

# 5
  • Мнения: 1 555
Аз му го дадох като навърши 8 месеца и оттогава сме на него! Харесва му, което е много важно и го изпива цялото.

# 6
  • Мнения: 1 464
На нас тройката не ни хареса много и до 11 месеца си останахме на двойка.След това на Нестле Джуниър,та до сега Wink

Общи условия

Активация на акаунт