Бихте ли обявили за продан булченската си рокля?

  • 1 962
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Аз се двоумя, хем ми е излишна и само я прехвърлям от един шкаф в друг, хем  пък ми е малко мъчно.
Вие какво направихте с вашите?

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз се двоумя, хем ми е излишна и само я прехвърлям от един шкаф в друг, хем  пък ми е малко мъчно.
Вие какво направихте с вашите?
Simple SmileСтои си прибрана във шкафа.Не ми пречи.Остава ми, като спомен и не бих я продала. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 937
Не бих.
Прибрана е при майка ми.
Не съм я виждала вече 8 години.
Роклята де, не майка ми. Grinning

# 3
  • Мнения: 6 167
Аз се двоумя, хем ми е излишна и само я прехвърлям от един шкаф в друг, хем  пък ми е малко мъчно.
Вие какво направихте с вашите?

нищо.
 не съм имала, няма и да имам
един ден ще си наема, ако решим да правим сватба с 'рокля'.


ако имах не бих я обявила за продан, не знам кой би я купил.


# 4
  • Мнения: 4 053
не,небих,спомен ми е newsm03

# 5
  • Мнения: 14 471
Тц
и моята стои прибрана у майка ми, в гардероба в стаята ми там. тя беше толкова оригинална и толкова "точно мой стил" че само заради това не бих я продала

# 6
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И аз се чудя от известно време Thinking Вече трета година само я премествам от ляво на дясно и от дясно на ляво Mr. Green , и наистина не знам newsm78

Шила съм си я при НЕВЕНА, доста пари ми излезе /над 2000 лева/и наистина е много хубава-цялата с едни малки розички,от две части, с триметров шлейф,абе много е оригинална и интересна/ то предполагам всеки си харесва роклята,щом сме си ги избрали Mr. Green/, ама не знам има ли слисъл да я пазя....Хем ми е скъп спомен,хем пък ...ей така,бездейства си милата  Rolling Eyes Rolling Eyes Направо незнам Thinking

# 7
  • Мнения: 2 897
Не,това ми е скъп спомен Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 161
С толкова мъки се сдобих с тази рокля,че за нищо на света не бих я продала.Който е купувал рокля в зората на демокрацията ще разбере за какво иде реч.Толкова нищо нямаше свястно по магазините,че свекър ми купя роклята от чужбина.Сега от време на време я обличам и забавлявам децата-правя се на модел.

# 9
  • Мнения: 6 991
Аз рокля нямах, но и да имах, не бих я продала. Прекалено много се привързвам към подобни сантиментални спомени, не мога да си представя, че ще я носи друго момиче #Crazy По същата причина не взех рокля под наем за нашата сватба, защото исках само аз да съм обличала дрехите... Laughing

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Една от всичките причини моята рокля да не е точно булчинска беше точно това.
Бяла е, къса е, класическа малка рокля е, НО може да се носи лятото в различни случаи.
Носех си я, ама нещо напоследък не мога да вляза в нея. Като отслабна 4-5 кг - пак ще си я нося Sunglasses
Лично мнение Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 718
В никакъв случай!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И моята седи прибрана при родителите ми.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 164
Не бих я продала никога  Naughty
Много си я харесвам и обичам. Отвреме навреме надниквам в гардероба да си я погледам  Crazy

# 13
  • Мнения: 2 631
А ко я продадеш няма ли после да ти е мъчно???
На майка ми роклята още събира праха в един плик в гардероба Simple Smile вече 28 години...

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
БИХ я продала на драго сердце!

но моята беше под наем Wink

Общи условия

Активация на акаунт