korem

  • 568
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
здравейте,искам да ви попитам нещо,много се притесних!родих със секцио преди 8 месеца,а днес забелязвам,че корема ми се движи всякаш пак сам бременна!случва ли ви се и на вас,възможно ли е да е мусколен спазъм?

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мила, на мен също ми се е случвало. Предполагам, че е спазъм на матката, но все пак се обърни към гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 119
благодаря за отговора!:)

# 3
  • Мнения: 809
Да и аз много се бях притеснила и ми казаха, че е нормално. Аз родих преди близо 3 години и понякога отново чувствам все едно, че бебо рита. Даже си мислех да нямам цветна бременност. Не се притеснявай.

# 4
  • Мнения: 119
Julka,и на теб много благодаря за отговора!:)много се 6ашнах днес сутринта,корема ми буквално се движеше всякаш бебето се преобръща,вчера все едно,че беше застанало в дясната страна на корема.много странно усещане.за всеки случай,си направих тест,варианта цветна бременност го отхвърлих.свързвам го с някакъв спазъм или на матката или на коремната мускулатура,незнам,малко ме е страх.имах нужда да разбера,че и други мамчета са чувствали подобно нещо.до кога продължи това при вас?

# 5
  • Мнения: 1 404
И на мен ми се случи наскоро,а родих преди две години.Притесних се доста,но понеже съм сигурна,че тук няма с кого да се консултирам,реших ако се повтори,да ходя до София.Засега няма нищо,дано да е било инцидентно Praynig

Общи условия

Активация на акаунт