Блиндирана врата, от къде във Варна?

  • 831
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Препоръчайте ми фирма, която да ми изработи и монтира блиндирана входна врата.
Каква бихте ми препоръчали? Ориентировачно цени?
А някой да има представа какви са сроковете за монтаж?
Всякаква информация ще ми бъде от полза.

# 1
  • Мнения: 1 448
Я виж тук: http://www.501doors.com/, а нашата ни я прави една фирма, офиса й е под Автогарата, ама й забравих името  ooooh! Беше към 500лв, метална май се води, не блиндирана  Hug Ако искаш още инфо за тази фирма, кажи ще ти обясня подробно къде точно се намира  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 120
Да, бих искала още инфо Hug
В 501 врати, меко казано дерат кожи ooooh!

# 3
  • Мнения: 251
Здравейте!
Може ли наистина инфо, мен също живо ме интересува всякаква информация!
Благодаря предварително!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 737
Миналата седмица като ходихме в търговския център Аква (срещу Метро) имаше, според мен, хубави врати на прилични цени. Взехме даже и брошура, ама съм я запиляла и не мога да се сетя за името на фирмата.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 107
Едни от най-добрите са на фирма Солид 55.Офисът им е в кв.Чайка,но не знам подробности,защото не ми трябва още.Сега ще има изложение Трите ключа в Спортна зала и сигурно ще са там,виждала съм ги.Хубавите им врати са около 1000-1200 лв,но си заслужават.Иначе фирмите,които правят вътрешни врати правят и външни за по 500-600 лв, но дали са блиндирани...На мене ми предлагаха такава и се оказа ,че вътре няма никъкъв метал, а просто си е по-дебела MDF врата.Иначе ги правят много красиви.Имаше и тука тема за блиндираните врати,потърсете с търсачката.

# 6
  • Мнения: 1 448
Така и не успях да се сетя за името на фирмата  Tired Офисът им беше като тръгнеш от Автогарата, посока МакДоналд'с, от ляво има разни магазини за авточасти и между тях е магазина, пада се значи между Патриарха и Автогарата  Hug Дано съм помогнала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт