ЦДГ "ЯН Бибиян"-Варна, има ли от Вас с деца там?

  • 3 370
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
има ли във форума майки на деца, които посещават тази градина? ако можете споделете кои са учителките ви, доволни ли сте? има много теми за детските градини и общо взето разбирам, че биват 2 типа - такива, в които децата рисуват, учат, пеят и т.н. и такива, в които се гледа много ТВ, слуша се чалга и общо взето децата скучаят. от кой тип е Ян Бибиян?

Особено ще са ми полезни мненията на майки на деца последна група, защото това са учителките, които евентуално ще поемат Симона!!!

Благодаря на всички включили се!   bouquet  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Дария е втора група. За нея се грижат три страхотни жени-г-жа Капричева, г-жа Неделчева и леля Яни. Аз лично (и детето) съм много доволна от ДГ. Вярно доста са дечицата в група, но какво да се прави-деца да има! Базата им е хубава, имат си площадки в двора(разделени по групи). Имат допълнителни занимания-английски, рисуване и др. Дария ходи на ушу вече втора година и е много запалена, а тази и на народни танци. Ако имаш конкретни въпроси питай...

# 2
  • Мнения: 2 839
Приятелско момченце е там, мога да дам само най-общо инфо. Той също не е абитуриент  Wink 
От това което ми е разказвала майката, определям градината в първата група - на тези които пеят /и не само/ Mr. Green
Основен недостатък - наистина много големи групи, по 40 деца Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 595
А къде се намира?

# 4
  • Мнения: 705

Точно до АГ-то, на гърба на 2-ро РПУ

# 5
  • Мнения: 3 595
Точно до АГ-то, на гърба на 2-ро РПУ

  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 769
Детето ми "пребива" децата в ДГ? В тази тема действието се развива в Дг за която питаш.
Дъщеря ми е първа група. Посещава уроци по танци. Имат отлична база и хубав двор.
Вярно е, че са по много деца в група. Но няма място, където има само положителни неща.
Гледат телевизия-предимно филмчета, и то след следобедната закуска. За чалга не е ставало дума, не съм виждала/чувала.
На дъщеря ми й харесва.
Ако имаш повече въпроси-насреща съм.

# 7
  • Мнения: 705
момичета, благодаря за отговорите! Хубава, лоша, на нас ни е много близо и ще трябва да се пробваме там. от това, което прочетох бройката на групите е единственото притеснително, но се надявам да се справят моите, няма как. все тайничко се надявам общината да отпусне пари за още един педагог в група, ама това май си е чиста илюзия.

имам много въпроси, но ми трябва майка на дете - абитуриент!!! искам да разбера коя от двете групи е с по-добри учителки (това за мен е приоритет при избора на градина, ако въобще може да се каже че имам избор!!!)
ако някой има координати на такъв човек, нека ми пише на лс (аз няма много да го притеснявам, обещавам Heart Eyes)

# 8
  • Мнения: 2 839
Милата  Heart Eyes Ще питам за връзка с някой тия дни, но не забравяй, че не се знае и на какъв родител ще попаднеш. Оказва се, че за един и същ педагог мненията могат да бъдат на двата полюса  Rolling Eyes

# 9
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Моето дете е в ІV а група т.е. ще бъде абитуриент. Дъщеря ми е много доволна от учителките на групата Обретенова и Младенова.   Телевизия и то видео гледат много малко.  Всеки ден учителките ме информират за нещата които са учили децата. За мен е важно че детето ми се чувства добре, а аз отивам спокойна на работа.  Надявам се да съм била полезна.  Успех!

Общи условия

Активация на акаунт