Защо ви притесняват толкова много килограмите?

  • 2 691
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте мили мами Hug
Темата относно "колко кг сте качили до сега" ме провокира да отворя нова,защото много се озадачих. Confused

Защо толкова се притеснявате от качването на кг по време на бременността newsm78? Разбирам ако бременността ви е тежка /не дай си Боже/ да качите по 3-4 кг,но ако всичко е наред,не трябва да се плашите от усиления си апетит Naughty
Аз мога да ви успокоя,че два пъти качих по 25 кг и ги свалих моментално за 2-3 месеца Flutter А сега съм + 10 а едва в 5 месец и изобщо не се притеснявам,че може пак да кача повечко Wink
Угаждам си Grinning сега ми е паднало smile3521
Хапвайте си и не се притеснявайте Wink

# 1
  • Мнения: 47 887
да де,ама аз първия път съм качила 10,и не ги свалих,и после още 12,и от тях само половината свалих,и сещай се какво става... ooooh!всичко е до организъм все пак,но това че теб не те притесняват килограмите,не значи че и при други е така Wink

# 2
  • Мнения: 131
Ааааа и аз качих по 25 кг и през двете бременности, ама не ги свалих за 2-3 месеца. А и след като ги посвалих пък съм със доста стрии, излишна кожа и т.н. И аз не се ограничавах - изобщо дори, ама все пак тези които могат и имат воля мисля, че ще им е от полза ограничаването.

# 3
  • Мнения: 10 982
Притесняват ме единствено от здравословна гледна точка за мен като пълноценна личност по време на бременността и за развитието на детето ми, не от суета.  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Надали ме притеснява само от суета.... Наднорменото тегло провокира високо кръвно налягане и преекламсия (има и куп други "екстри", за които се сещам), дори и тези две причини ми се струват достатъчни.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 274
  Ми и мен не ме притесняват особено! Първият път качих 15кг. и 14кг. от тях свалих за 7-те дни престой в болницата след раждането! Сега пак толкова съм качила и вярвам, че ако не ги смъкна с раждането, то кърменето ще им види сметката за нула време  Mr. Green! Единственото ми притеснение от началото до сега бяха стриите т.е. да не кача повече от преди и да взема да се нацепя, но Слава Богу за сега съм без тая екстра! Иначе и аз си хапвам, без да се ограничавам, но аз по принцип съм си така, нищо че поддържам 48-49 кг.  Mr. Green!

# 6
  • Мнения: 46 429
Защото не всеки сваля толкова лесно, колкото теб  Wink

# 7
  • Мнения: 505
mama Irena недей така  Laughing  ти може лесно да сваляш, ама не със всички е така. Аз не съм се притеснявала от килограмите, но първия път качих 12, втория 8 и сега 8 пак. Просто нещо не ми идва отвътре да се тъпча. Съответно се чувствам добре.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 362
Защото не всеки сваля толкова лесно, колкото теб  Wink

# 9
  • Мнения: 596
Защото според лекарите нормалното качване е между 9 и 12 килограма.  Party

# 10
  • Мнения: 5 401
Защото не всеки сваля толкова лесно, колкото теб  Wink

 newsm10

Аз си признавам съвсем честно, че от СУЕТА! На ръст 1,60 никак не стоят добре 70 кг, никакви дрехи не ми стават и определено кърменето все още не ми помага да свалям кг, а точно обратното.   bouquet

# 11
  • Мнения: 10 982
Да, но да качиш 4-5 кг за цялата бременност е още по-ненормално, отколкото 25 кг  Sick

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Разбрах го след, като родих - качих 23 кг, а след това 9 месеца се борих с излишните кила  Close. Бях трудно подвижна, едвам кляках, ставах , абе......ужас  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 3 537
Защото не всеки сваля толкова лесно, колкото теб  Wink
PeaceТочно така.И аз качих 25 кила през бременноста, добре ,свалих ги за 1 год. и половина,ама толкова много целулит си бях натрупала,че просто...... Crossing Arms Rolling Eyes,махнала съм го почти на половината и все още си е така видим и неприятен,бая време още ще се боря с него. #Cussing outЗатова за друг път живи и здрави  ще си знам,повече от 15 кг да не качвам,е не да се лишавам от храна,но поне да избягвам точно тези храни от които най-много се трупат тластинки-банички,шоколадчета и подобни Crazy

# 14
  • Мнения: 8 505
Рязкото напълняване по време на бременност предразполага бъдещото дете към развитие на сърдечно съдови заболявания.

Общи условия

Активация на акаунт