Вашият компютър се използва в момента....

  • 2 132
  • 17
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
от други потрбители в мрежата. Това ми се изписа на екрана тази сутрин ( компа беше в режим готовност). Тръгнах да го пускам... и хоп това съобщение, след което ми искаше потребителско име и парола Shocked(не съм слагала такива) та ми се наложи да резстартирам newsm78 Имате ли идея за какво иде реч? Скоро имаше подобна тема, но нещо не я намирам. Искам да уточня , че съм с ХР.

# 1
  • Мнения: 2 401
Ами мъж ти е направил няколко акаунта за влизане.  Можеш да го подпиташ защо   Wink (освен ако не е програмист или друг чешит компютърджия и работи на него) Simple Smile

# 2
  • Мнения: 903
И на мен ми се е случвало. И като за изключвам ми казва , че може да навредя на други , които са се включили в моя компютър. И аз с голям кеф изключвам.

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ами мъж ти е направил няколко акаунта за влизане.  Можеш да го подпиташ защо   Wink (освен ако не е програмист или друг чешит компютърджия и работи на него) Simple Smile


Драга, мъж ми няма хабер от  РС-та, ама никак , така че не е той Mr. Green

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 845
А в LAN  мрежа ли си?
Понеже на мен ми е изписвало така от мрежата, но не ми е искало парола.

# 5
  • Мнения: 899
Или има друг потребител или имаш шернати папки в мрежата, които някой в момента използва.

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Или има друг потребител или имаш шернати папки в мрежата, които някой в момента използва.

Нито има друг потребител, за папки не знам не съм на ясно и не съм в мрежа Tired

# 7
  • Мнения: 899
А торенти? Имаш лу пуснат торент клиент? Ако си на лан доставчик, със сигурнсот има вътрешна мрежа.

# 8
  • Мнения: 2 401
Явно искаш да чуеш, че някой гадняр отнякъде си по мрежата те шпионира...99% ne e taka.

# 9
  • Мнения: 352
Какво лошо има?Аз си дърпам филмчета от други вече 2 месеца и си гледам на аванта.Без да искам изтрих един филм на некои си Тодорови,та после нямах достъп до други 1 седмица.Но сега пак имам и продължавам.Вечер особено имам достъп до 30-40 компютъра приблизително.И като взема да се ровя......та е станало 3 часа.

# 10
  " И на мен ми се е случвало. И като за изключвам ми казва , че може да навредя на други , които са се включили в моя компютър. И аз с голям кеф изключвам."

 И на мен ми изписа вчера същото за пръв път, та се изприщих направо.Вярно в мрежа съм с още двама и все си ровим взаимно в PC-тата, но за 1г. такова нещо никога не ми е сервирал.Аз се сетих, че ще е нещо такова, но нямаше как, налагаше се да изключа.

# 11
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Явно искаш да чуеш, че някой гадняр отнякъде си по мрежата те шпионира...99% ne e taka.

Нен искам да го чуя ( защото няма как де, мога да го прочета Crazy), но искам някакво логично обяснение на ситуацията и се надявам да го намеря все пак Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 215
А в LAN  мрежа ли си?
Понеже на мен ми е изписвало така от мрежата, но не ми е искало парола.

В случай, че си в мрежа с други компютри, дори и при кабелен интернет е възможно да ти излиза това съобщение...не се притеснявай  Simple Smile

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От седмица насам и аз получавам същото съобщение. Не съм в мрежа, не е и мъжа ми, т.к. през деня той е на работа. Явно някой ми хаква компа по някакъв начин, друго обяснение не виждам. Интересно ми е, може ли да се разбере ай- пи, или нещо подобно? Всъщност, ей сега ще звънна на доставчиците да им кажа...

# 14
  • Мнения: 2 040
И на мен ми се е случвало. И като за изключвам ми казва , че може да навредя на други , които са се включили в моя компютър. И аз с голям кеф изключвам.

Наскоро писах в друга подобна тема същото нещо ...  Peace
Много често ми се случва и веднага изключвам ...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт