изследване за коклюш

  • 1 516
  • 3
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 506
Може ли, който се е изследвал, да ми даде малко повече инфо:

- колко пъти се взима кръв - един или два за проследяване на антителата;
- наистина ли е само платено, това ми се струва безумно, някой питал ли е ЗК или да е чел официална информация;
- колко излиза общо - 32лв или 64лв;
- ако е само платено, наистина ли може да се направи единствено в Паразитологията;
- може ли вместо кръв да се изследва посявка някъде.

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 080
Ние правихме преди шест дни .В Института по заразни болести и паразитология .Струва 31.50 .Взеха ни кръв ,като казаха че за да се проследят нещата е хубаво да се вземе кръв още веднъж.Освен кръв ни взеха и гърлен секрет ,който беше положителен ,резултатите от кръвта още не са ни готови чак на осми ще станат .Обаче не ни направиха антибиограма а направо изписаха Клацид . Peace

# 2
  • Мнения: 3 506
Благодаря. А тази цена 31.50 и двете кръвни изследвания ли включва или второто пак ще го плащате? Гърления секрет плаща ли се отделно?
И още нещо - кашлицата типична ли ви е за коклюш? Моите бухат главно през нощта и това "изсвирване" накрая не е много ясно изразено. А и ту е влажна, ту е суха кашлица.

# 3
  • Мнения: 1 080
Гърления секрет и едно кръвно изследване струва 31,50 за втората кръв сигурно се плаща отделно още незнам понеже чакаме резултатите от първата проба.Кашлицата ни е на пристъпи през нощта също .Ние изобщо нямахме изсвирване ,  кашлицата се засилваше и започна да повръща по малко при някои от пристъпите по време на самата кашлица забелязах ,че става целия червен и очите му изпъкваха странно - точно това ми се видя много нетипично .А и само кашлица и сополи от време на време , чисти гърди температура имахме веднъж . 

Общи условия

Активация на акаунт