Хранене на 4 часа - от кога?

  • 1 967
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Ние сме на два месеца и една седмица. Обикновено се храним на три часа, но не винаги си изяжда цялото шише - 140 мл. Опитах да я храня на 4 часа, но става кисела, реве и така до следващия ден. Режима съвем се разваля и не зная дали млякото и стига или не. При вас как е?

# 1
  • Мнения: 5 103
Пробвай на 3часа и 30 мин.
На 5 месеца започнах на 4 часа да храня

# 2
  • Мнения: 1 448
Храни я, когато е гладна, 2-3-4 часа няма значение  Hug

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Детето само си показва.
Големия ми син на 5месеца се е хранил 5 пъти през 4 часа и е спал от 10 вечерта до 9 сутринта.
Малкия сега все още се храни 6 пъти през 3 часа и понякога се събужда нощем за да го кърмя  Rolling Eyes
Едно с едно децата не си приличат  Crazy

# 4
  • Мнения: 46 434
Като огладнее детето- храниш, аз така правех и никога не е била кисела или ревлива  Sunglasses такова нещо като часовник не съм употребявала  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 881
Като огладнее детето- храниш, аз така правех и никога не е била кисела или ревлива  Sunglasses такова нещо като часовник не съм употребявала  Laughing

И аз точно така действах, понякога спеше по 5-6 часа, понякога 2-3, когато огладне - тогава. Бебетата знаят какво им е нужно най - добре, дори като много малка, бебата е отказвала мляко, предложено й на 3 - тия час/примерно, защото е плакала и аз съм мислила, че е от глад/. Така че, слушай само бебето,  Grinningникакви режими

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Питай детето си, не нас, то най-добре си знае.

# 7
  • Мнения: 27 524
Храни я, когато е гладна, 2-3-4 часа няма значение  Hug

 Peace

# 8
Изцяло подкрепям Блонди PeaceБебка сама ще си покаже, още повече че е малка и трябва да си хапва.Давай и когато огладнее.Независимо далие е през два,три часа

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз те съветвам да се водиш по детето Peace

# 10
  • Мнения: 295
Пробвай 120 мл на 3 часа. С децата си винаги съм процедирала по-малки количества по на често. Още храня малката 5 пъти на ден.

# 11
  • Мнения: 532
НА ДВА МЕСЕЦА Е РАНО ДА МИНЕШ НА 4 КРАТНО ХРАНЕНЕ.НИЕ ОЩЕ СМЕ НА 5 КРАТНО,ДАЖЕ КАТО БЯХМЕ КАТО ВАС СИ БЯХМЕ ОЩЕ НА 7 КРАТНО.ЧАК В ТРЕТИ МЕСЕЦ ТЯ САМА МИНА НА 6 КРАТНО.АКО ТРЯБВА ПО ПО-МАЛКО ДАВАЙ.ХРАНИ СИ Я НА 3 ЧАСА.АКО НЕ ГО ИЗЯЖДА ВСЕКИ ПЪТ ТОГАВА Й ДАВАЙ ПО 120 МЛ,НО НЕЯ ОСТАВЯЙ ДА СТАВА РАЗДРАЗНИТЕЛНА,ЗАЩОТО Е ГЛАДНА.

# 12
  • Мнения: 8 917
Не гледай часовника, а детенцето си кога е гладно Peace

# 13
  • Мнения: 5 391
Моят син на 6 месеца мина сам на 4 кратно хранене.

# 14
  • Мнения: 1 193
Моето бебе мина само на 4 хранения през около 4ч на 2мес и 1/2. Все още папаме на такъв режим и аз не съм я насилвала да и го променям.

Общи условия

Активация на акаунт