кога започнахте с конфитюрите и сладката?

  • 1 547
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Емко е на 1г. и 2м. и онзи ден изяде няколко залчета с конфитюр от касис. Достатъчна ли е възрастта му за подобен вид закуски или да изчакам още?

# 1
  • Мнения: 178
Стефани е на 1год.и 4мес. и още не съм й давала сладка и конфитюри или въобще каквото и да е съдържащо захар.В конфитюрите има прекалено много захар,пък и не виждам нещо полезно в тях.Скоро няма да дам.

# 2
  • Мнения: 5 790
Онзи ден дадох малко от десерта от кухнята - кисело мляко с бисквити и конфитюр - и това й беше първото ядене. На 1 год и 11 месеца е.

# 3
  • Мнения: 1 353
Още не съм започнала да давам сладки и конфитюри-и не виждам защо да започвам(като знам колко захар имат)

# 4
  • Мнения: 295
Синът ми е почти на 3 и чак сега почнах да му давам.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Онзи ден дадох малко от десерта от кухнята - кисело мляко с бисквити и конфитюр - и това й беше първото ядене. На 1 год и 11 месеца е.
И при нас имаше същия десерт - изядох го АЗ с голямо удоволствие (сложих си и мюсли, че беше доста редичко)  Mr. Green
Сега сериозно - не го дадох на детето (1г.4м) точно заради конфитюра - не мога да разбера защо на толкова малки дечица решиха точно това да дават  Close То какво полезно има в тях? По-добре да изяде детето половин ябълка, отколкото сладко или конфитюр  Peace

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моят син е на 2г.1м. и още не съм дала.Забелязвам, че вече започва да си сформира собствен вкус, отказва някои храни.За това ще задържа даването на сладка, няма защо да открива все още, че има такива сладости-има време!

# 7
  • Мнения: 7 803
както и шоколада, няма да давам докато поне до 3 години, ако зависи само от мен никога

# 8
  • Мнения: 8 505
Не съм давала още.

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз също не съм давала още. Не че не съм пробвала, в смисъл позволявала съм да "опита" от сладкото на баба си, когато сме на гости. Обаче, за моя радост, той не си пада по много сладките неща.
Иначе, смятам, че след 2,5--3 годинки може да се вкуса подобна сладост.
Все още ви е рано, според мен. Peace

# 10
  • Мнения: 3 334
много рядко давам  сладко или конфитюр на Хриси.Тя го яде предимно с бухти и мекици,но това е много рядко.За първи път й дадох на 1,7м.

# 11
  • Мнения: 7 640
аз пък от около година давам за закуска понякога филийка с шипков мармалад.

# 12
  • Мнения: 27 524
Не съм започнала, няма и да започвам засега. След три годинки - мед. Иначе прекалено много захар има  сладката и нищо друго полезно, няма никакъв смисъл от тях, даже са вредни  Stop

# 13
  • Мнения: 867
Не съм започнала, няма и да започвам засега. След три годинки - мед. Иначе прекалено много захар има  сладката и нищо друго полезно, няма никакъв смисъл от тях, даже са вредни  Stop
напълно подкрепям!

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз май съм започнала  Thinking. Понякога яде кроасан със сладко в него, но не й харесва и дава сладкото на мен  Grinning Опитвала е палачинка със сладко, но не е очарована. Предпочитам да давам мед, така и така вече е захранена с него. Но и това избягвам.

Общи условия

Активация на акаунт