Кое по-секси-жена или жена с дете?

  • 6 193
  • 130
  •   1
Отговори
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не определям жената като красива или не, а просто жена, приемам, че мъжете имат различни вкусове, въпреки клишетата, които се налагат.
Питах мъжа си, той се направи на важен че не били дискутирали такъв въпрос в мъжка компания  Thinking Crossing Arms
Затова питам жените (и малкото мъже, дето пишат тук), кое е по-секси:
- Младото момиче, което навява мисли за секс (а всъщност тялото си прави сметки за деца)
- Жената, която вече има дете (значи е проверена и може да ги има, при това по дефолт все хубави).

Тия работи в скобите са моите размисли за напъните на хората. Мисля, че ние само си мислим за секс и добро преживяване, а всъщност сме ръководени от желанието на тялото да се възпроизведе.
Но на темата, преди и след, забелязали ли сте промяна? Повече мазни погледи (хайде, да не са мазни, а одобрителни) ли обирате в сравнение с времето, когато не сте имали деца?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Жена. Предполагам, че всеки мъж би предпочел да направи сам детето й.

# 2
  • Мнения: 25 441
Моля, променете заглавието!
Много двусмислено звучи така - кое е секси? - жена с дете...
Раждала жена не е ли по-точно?  Peace

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Моля, променете заглавието!
Много двусмислено звучи така - кое е секси? - жена с дете...
Раждала жена не е ли по-точно?  Peace
Ммм, не мисля, коментирам ситуация навън, това, което хората виждат, а не среща с гинеколога ми. Въпреки че детето може да не е собствено, де, но наблюдаващият няма как да разбере с един поглед.

# 4
  • Мнения: 3 447
Без дете, според мен. Мисля, че у повечето мъже все още дреме тайната фантазия да са с "девица", а когато жената е с дете, очевидно разбива тази илюзия Simple Smile Освен това когато жената роди, излъчването й се променя, по-одухотворено става и я няма вече оная стръв в погледа.

# 5
  • Мнения: 412
...Но на темата, преди и след, забелязали ли сте промяна? Повече мазни погледи (хайде, да не са мазни, а одобрителни) ли обирате в сравнение с времето, когато не сте имали деца?
Ще отговоря сериозно и като същий йога-тийчър - привличането (сексът) според тантра има три експоненциално усложняващи се проявления - като повик за възпроизвеждане, за удоволствие и за освобождаване  Wink Логично е...да се изпитат постъпателно - т.е. след като вече се е "възпроизвела", жената да достигне и до следващите нива и...следователно да е секси за по-качествен кръг от наблюдатели. Което не е маловажно. Ако просто искаш да получиш аплодисменти...поръчваш си такси и се оглеждаш в разкрасяващите очи на шофьора  Wink

# 6
  • Мнения: 5 103
Този въпрос съм го дискотирала с доста мъже.
Отговора е секс с жена, не с девойче.
Почти всички ми казаха, че трудно се устоява на красива майка, която излъчва сексапил.
Коментирам само кое е по-секси, а не с коя от двете биха живяли. Peace

# 7
  • Мнения: 3 447
Франзела, може би трябва да внесеш уточнение - дали става дума за мазни погледи от непознати на улицата, или за свалки от познати, които знаят, че имаш дете? Дали става дума за жена, която е родила, но детето не е с нея в момента на свалката (ако говорим за свалки с непознати), или пък го разхожда в парка и мъжете й подсвиркват...

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Жена с дете. Страшно сексапилно е да видиш мама с количка да фръцка дупе, облечена в пола колкото колан. А ако е и кърмачка циците са й като на Памела Андерсън.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 686
Определено жена с дете!!! И преди да забременея съм говорила с мъжа ми и с приятели!

А мъжа ми е по- луд по мен от преди! Казва, че излъчвам нещо невероятно... не може да се стърпи... само ме обикаля и постоянно ме изпива с поглед...много готино чуство!!! Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 819
Жена с дете е по-секси, съдя не само по себе си, колкото и нескромно да звучи (не съм била по-слаба и стегната никога), но и по другите майки, които познавам и на които не вярват, че са омъжени с дете/деца. Мъжете се възхищават на жена, успяла да роди и да се приведе във форма след това, заради себе си, не заради мъжът си или околните. Повечко се заглеждат сега, дори и като съм с детето, а като ми викне "Мамооооооооооооооо", се облещват, даже на морето един чичко ме пита сестрички ли сме с голяма разлика, че много си приличаме Joy А Фил до мен почна нещо да гледа лошо и ме избута да съм влизала вече да поплувам, а да не се мотам Joy Ех, ако можеше и да са ми останали циците от кърмаческия период Blush

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам как разсъждават мъжете по принцип...Лично за себе си - не съм забелязала да ме заглеждат повече от преди. Но мъжът ми определено ме намира за по-красива, не знам защо Thinking

# 12
  • Мнения: 5 539
Страшно сексапилно е да видиш мама с количка да фръцка дупе, облечена в пола колкото колан.
Такава гледка не ми е никак естетически издържана Embarassed Не ми харесват майки с колички на 10-сантиметрови токчета, ботушки с остри върхове, "наточени" и накурвени като ученички в девети клас. Изпитвам някакво съжаление като видя такива екземпляри, имам чувството, че някой насила им е отнел безгрижния живот и все още не могат да свикнат с новата си роля Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 447
Но мъжът ми определено ме намира за по-красива, не знам защо Thinking
По-красива - определено, но това е по-друг тип красота, по-сияйна някак, по-спокойна и не непременно свързана със секс.

Страшно сексапилно е да видиш мама с количка да фръцка дупе, облечена в пола колкото колан.
Такава гледка не ми е никак естетически издържана Embarassed Не ми харесват майки с колички на 10-сантиметрови токчета, ботушки с остри върхове, "наточени" и накурвени като ученички в девети клас. Изпитвам някакво съжаление като видя такива екземпляри, имам чувството, че някой насила им е отнел безгрижния живот и все още не могат да свикнат с новата си роля Rolling Eyes
Изпревари ме Simple Smile И аз не харесвам майките, които се обличат курвенски. Даже ми става неприятно, някак... скверно Simple Smile колкото и налудничаво да звучи.

# 14
  • Мнения: 5 577
Без дете и според мен. Поне аз като съм без малкия по се котирам.  Laughing


Но на темата, преди и след, забелязали ли сте промяна? Повече мазни погледи (хайде, да не са мазни, а одобрителни) ли обирате в сравнение с времето, когато не сте имали деца?

При мен се получи много интересно - аз видимо след като родих изглеждам много по-добре от преди. Косата ми стана по-хубава, ноктите по-здрави, изобщо всичко. Аз се харесвам повече, както и околните.
И макар и да съм с 2кг по-малко от преди, фигурата ми изглежда по-добре (преди да родя бях много слаба, чак грозновато). Абе доволна съм. Но без дете определено по хващам погледа.

Баси самовлюбения пост, не обичам да пиша така за себе си, не съм такава.

Общи условия

Активация на акаунт