за шапките....

  • 1 241
  • 16
  •   1
Отговори
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Моят юнак е на 1 година и по никакъв начин не мога да му сложа шапка на главата.
То е рев, скачане и какво ли още не.
Нося по 3-4 шапки с надеждата че поне някоя ще задържи, но не...Качулка също.
Моля ви дайте идеи, че вече е доста студено
Благодаря

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
а тия шапки с връзките или пък качулка с връзки ...

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
имам с връзки, без връзки, с лепка, без лепка....
но направо ще се обеси с връзките...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
слага шапка и излиза. ако не иска шапка - стои у дома.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако ти не слагаш незнам как ще го научиш........аз съм го научила така :"Ето мама си слага шапката, Йоан си слага шапката и излизаме "...от друга страна , защо трябва насила да слагаш шапка, нека се калява.....като стане нетърпимо се прибирате и така.......

# 5
  • Мнения: 8 505
слага шапка и излиза. ако не иска шапка - стои у дома.

Така правех и аз миналата зима.Доста бързо схвана идеята.

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 382
Моят юнак е на 1 година и по никакъв начин не мога да му сложа шапка на главата.
То е рев, скачане и какво ли още не.
Нося по 3-4 шапки с надеждата че поне някоя ще задържи, но не...Качулка също.
Моля ви дайте идеи, че вече е доста студено
Благодаря

А ти слагаш ли шапка? Според мен личният пример е от голямо значение. Миналата зима започнах да слагам шапка на Дени, когато и на мен ми стана студено. Слагах шапка на моята глава, слагах и на нейната, също и с ръкавиците. Шал на мен си не слагах, тя също отказваше, но пек якето й беше доста затворено и не се притеснявах. Накрая се превърна в ритуал преди излизане и дори когато стана топло тя настояваше да слагаме шапки и ръкавици. Или пък като излезем навън и някой е забравил да си сложи ръкавиците, тя му напомняше. Wink
Лятото пък аз ходя без шапка и тя също се дърпаше, но тогава обяснявах, че мама има очила, а Дени има шапка и пак минаваше.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А ти слагаш ли шапка? Според мен личният пример е от голямо значение.
Kenga е много права...Беба носи кърпи, но и мама носи Mr. Green
 Даже ми я носи понякога, когато не искам да я слагам, за да съм като нея Laughing
 И ми казваше "бебе", не мама, защото в началото в яслата така и казваха на нея.
 Явно има голямо значение личният пример, наистина.

# 8
  • Мнения: 7 723
     Моля ви дайте идеи, че вече е доста студено
 
Амиииии- закови я! bambam bambam bambam Извинявай за черния хумор, но с каката имах същия проблем и наистина ми е идвало да я закова. Не се притеснявай- като започнат да му мръзнат ушите- сам ще си я иска.  madnoel  madnoel  madnoel

# 9
  • София
  • Мнения: 1 352
Моя опит с шапките ме научи на следното - купувам шапка с любим герой от книжка или анимационен филм, защото Митко също изпитва непоносимост към този вид облекло - лятото купих шапка с Мики Маус, сега му слагам една с избродирано мече на нея - това е Мечо Пух.

# 10
  • Мнения: 382
Моят син  също има непоносимост към шапки и качулки #Cussing out От няколко дни обаче номерът минава с една шапка,която му подари братовчед му.Слагам я и той започва да обяснява,и не се сеща да я маха.Също действа като му кажа,че ще я дам на някой дядо или дете Grinning Това с примера при нас не работо,защото и двамата с баща му не носим шапки Embarassed

# 11
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
шапка-слагам, и кака му слага шапка, но Той - не....
Цитат
слага шапка и излиза. ако не иска шапка - стои у дома.
-
няма как да стане, защото излизанията са свързани с по-голямото ми дете - водя  я на градина, връщам я и т.н.
надявам се като му се смръзнат ушите да стане, ако не  bambam .... Grinning

# 12
  • Мнения: 5 362
слага шапка и излиза. ако не иска шапка - стои у дома.

Така правех и аз миналата зима.Доста бързо схвана идеята.

И ние сме на този принцип.

# 13
  • Мнения: 1 734
Миналата зима и моето дете не искаше шапка и за това му слагах качулка. Обикновено под якето слагам жилетка с качулка или анцуг пак с качулка, по -удобно е защото се връзва и дори да се мърда много детето не му изтиват ушичките. Тази зима за щастие вече търпи шапки

# 14
  • Мнения: 105
И ние не искахме шапка, но като стана по- студено сама я  пожела.

Общи условия

Активация на акаунт